549,99 

Generator pary Philips PerfectCare Compact GC7846/80

Generator pary Philips GC7846/80 PerfectCare Compact odmieni Twoje dotychczasowe podjęcie o prasowaniu. Zwiększona nawet kilkanaście razy ilość pary sprawia, że jest ono znacznie bardziej produktywne i szybsze. Moc urządzenia to 2700 W, a ciśnienie 6.5 bara. Wysokociśnieniowy bojler wytwarza parę w dwóch trybach – pierwszy osiąga 120 g/min, a drugi, dedykowany do trudniejszych zagnieceń, aż 420 g/min. Takiej sile podda się każde zagniecenie!

Philips GC7846 para

Technologia OptimalTEMP sprawia że możesz prasować wszystkie materiały — od jedwabiu po dżins i sztruks — bez konieczności zmiany wysokości temperatury. Nie musisz już główkować i metoda prób i błędów dobierać odpowiedniej temperatury do ubrań, w których nie ma metki z instrukcją pielęgnacji. Pokrętło manualne również staje się zbędne. Nie tracisz też czasu na wstępne sortowanie odzieży. W każdej chwili możesz wyprasować dowolną tkaninę, w dowolnej kolejności. Stopa generatora pary Philips GC7846/80 PerfectCare Compact jest lżejsza niż klasyczne żelazko parowe, ponieważ zbiornik na wodę nie znajduje się w jej wnętrzu, a jest umieszczony w zewnętrznej stacji bazowej. Dedykowany, wzmocniony przewód parowy i wysokie ciśnienie odpowiadają za skuteczne przetransportowanie pary do stopy. Takie rozwiązanie kolosalnie zwiększa wygodę użycia. Dłoń się nie męczy nawet podczas długich sesji prasowania lub prasowania w pionie. Przezroczysty zbiornik wody o pojemności 1,5 l wystarcza na około półtorej godziny ciągłej pracy. W każdym momencie wyraźnie widać, ile wody masz jeszcze do dyspozycji w zbiorniku. Gdy się skończy, możesz łatwo uzupełnić go pod kranem przez szeroki otwór.

Philips GC7846 generator pary — kopia

Do odkamieniania został dołączony specjalny pojemnik – gdy nastawisz generator na intensywny tryb pary, możesz do niego zebrać wyrzucane drobinki kamienia. Stacja pary Philips GC7846/80 ma niewielkie wymiary, a przez to łatwiej ją przechowywać. Dla zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa, posiada blokadę na czas przenoszenia oraz funkcję strażaka, która zastopuje pobór prądu jeżeli nie będziesz z niej korzystał przez kilka minut. Zadba to o Twoje nerwy podwójnie – w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz patrząc na rachunki za prąd.

Specyfikacja: Philips GC7846/80 PerfectCare Compact

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

420 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8710103935872