589,00 

Generator pary Philips PerfectCare Compact GC7844/20

Z generatorem pary Philips GC7844/20 polubisz i usprawnisz swoje prasowanie prasowanie! Spora ilość pary, bo aż 120g/min w trybie ciągłym i do 400g/min w trybie dodatkowym pod ciśnieniem 6,5 bar potrafi sprawić cuda. Nie męcz się z wielokrotnym przesuwaniu stopą po tkaninach, gdyż duża moc pary wyprostuje zagniecenia w kilka sekund. Moc urządzenia 2400Watt pozwoli na jego szybkie nagrzanie.

Philips GC7844-20 żelazko z generatorem pary

Dzięki technologii OptimalTEMP możesz prasować wszystko od jedwabiu po len bez konieczności zmiany ustawień, a pokrętło i regulacja temperatury stają się zbędne. Nie musisz też już poświęcać czas na wstępne sortowanie ubrań lub czekać, aż stopa się nagrzeje lub ostygnie. W każdym momencie możesz wyprasować dowolną tkaninę. Dzięki technologii ProVelocity urządzenie jest mniejsze i lżejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Solidna i odporna na zarysowania stopa SteamGlide gwarantuje szybkie prowadzenie po wszystkich tkaninach. Płynnie przesuwa się po ubraniach, nie przywiera, nie powoduje zahaczeń i jest łatwa w czyszczeniu. Stopa waży 1,2 kg, co umożliwia wygodne prasowanie w pionie lub odświeżanie tapicerek kanapy, foteli, krzeseł a nawet firanek i zasłon. Wbudowany system usuwający kamień z wody kranowej Smart Calc Clean poinformuje Cię kiedy nadejdzie czas aby odkamienić urządzenie. Dołączony pojemnik przyspiesza wykonanie tego zadania. Dzięki temu nie potrzebujesz kupować ani wody destylowanej ani żadnych innych wkładów antywapiennych.

Philips GC7844-20 stacja pary

Stacja pary Philips GC7844/20 ma kompaktowe wymiary, jest wygodna w użytkowaniu i łatwa do przechowywania. Tryb ECO pozwala na zmniejszenie ilości pary, a przez to oszczędza wodę i prąd. Urządzenia ma także funkcjonalną blokadę na czas przenoszenia, która pozwala na bezpieczny transport. Funkcja strażaka/automatycznego wyłączania powoduje wyłączenie generatora zostawionego bez nadzoru.

Specyfikacja: Philips GC7844/20 PerfectCare Compact

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

400 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8710103951049