Philips GC7831/20 PerfectCare Compact

6.5

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Philips PerfectCare Compact GC7831/20

Generator pary Philips GC7831/20 sprawi, że wręcz polubisz prasowanie. Mocne i ciągłe uderzenie pary 120 gram na minutę pod ciśnieniem 5,8 bar sprawia, że ten sprzęt pozytywnie zaskoczy Cię skutecznością i profesjonalizmem. Zapomnij o zagnieceniach, o dociskaniu żelazka i jeżdżeniu po koszuli piętnasty raz przy notorycznym dolewaniu wody. Jeśli 120 gr na minutę za mało to masz tajną broń – dodatkowy wyrzut pary – aż 330 gram. Jest moc i prędkość, bo urządzenie jest gotowe do pracy w 2 minuty!

Philips GC7831-20 Plus stacja pary

Stacja pary GC7831/20 posiada nowoczesną technologię OptimalTemp – dzięki której sama dopasowuje temperaturę do rodzaju prasowanej tkaniny. Nie musisz się martwić że przypalisz kaszmirowy sweterek, bo zapomniałaś zmienić temperaturę. Tutaj nie ma manualnego pokrętła i nie musisz już go przestawiać. Ponadto stacja ma możliwość prasowania w pionie, co docenisz zwłaszcza przy prasowaniu firan czy sukienki wieczorowej z falbankami i tiulami.

Philips GC7831-20 stacja pary Perfectcare

Stopa modelu Philips GC7831/20 PerfectCare Compact to SteamGlide Plus, która poradzi sobie z każdą tkaniną. 6-warstwowa powłoka z zaawansowaną tytanową warstwą to niezaprzeczalny atut tego sprzętu. SteamGlide Plus idealnie ślizga się po każdym materiale, nie przylega, jest odporna na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne i co również ważne – jest łatwa w czyszczeniu. Dużo otworów parowych pomoże równomiernie rozprowadzić parę po prasowanych ubraniach.

System antykamienny – który jest bolączką w tradycyjnych żelazkach – tutaj ma innowacyjne i praktyczne rozwiązanie. Nie będziesz mieć problemu z kamieniem, ponieważ system Smart Calc Clean poinformuje Cię, kiedy należy przeczyścić stopę generatora. Cały proces przeprowadzisz szybko i bez dodatkowych kosztów za pomocą dołączonego pojemnika. Kolejną zaletą tego sprzętu jest opcja użytkowania zwykłej wody kranowej i duża pojemność samego zbiornika – 1,5l.

Philips GC7831/20 wyposażony jest w bardzo przydatne funkcje dodatkowe – między innymi opcję automatycznego odłączania sprzętu po określonym czasie bezczynności oraz opcję blokady przy przenoszeniu, dzięki czemu nie grozi Ci oparzenie się rozgrzaną stopą żelazka. Urządzenie posiada też funkcję Eko – gwarantującą niższe zużycie prądu podczas prasowania. Przewód transportujący parę można owinąć wokół podstawy stacji bazowej by się nie plątał podczas przenoszenia.

Specyfikacja: Philips GC7831/20 PerfectCare Compact

Marka:

Philips

Produkt:

Generator pary

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

5.8 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

330 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

EAN (GTIN):

8710103810728