Philips GC6730/30 FastCare Compact

5.8

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Philips FastCare Compact GC6730/30

Korzystaj bez ograniczeń z dobrodziejstwa pary! Jeśli prasowanie kojarzy Ci się z mało przyjemnym, żmudnym obowiązkiem, to posiadając generator pary GC6730/30 Philips FastCare Compact przekonasz się że wcale tak nie musi być. Moc pary zarówno w ciągłym strumieniu 100g/min, jak i w dodatkowym wyrzucie 220g/min, a wszystko pod ciśnieniem 5.2bar zapewni Ci dobre efekty w szybszym czasie. Bez zagnieceń, za jednym ruchem – generator pary zaoszczędzi dla Ciebie czas, który spożytkujesz na inne obowiązki albo nawet przyjemności.

Philips GC6730-20 stacja pary

Prasuj w pionie i w poziomie! Stacja pary GC6730/30 ułatwi Ci prasowanie ciężkich zasłon, spodni na kant czy jedwabnej koszuli – każdą rzecz możesz z łatwością wyprasować zarówno w pionie, jak i w poziomie. To niezwykle udogodnienie, zwłaszcza w przypadku firan. Siła pary nie tylko radzi sobie z zagnieceniami, ale również z bakteriami. To dlatego urządzzenie sprawdzi się w domu z małymi dziećmi, gdzie higiena małych ubranek będzie dodatkowo podniesiona.

Philips GC6730-20 fastcare

Philips GC6730/30 FastCare Compact wyposażony jest w dobrej jakości, wytrzymałą, odporną na uszkodzenia i gładką stopę ceramiczną. Taką stopę łatwo wyczyścisz, choć samych zabrudzeń na niej będzie też niewiele – stopa ceramiczna bowiem nie przywiera i nie przypala tkanin. Generator będzie się dobrze ślizgał po każdej tkaninie i zapewni Ci zadowalające efekty, nawet po wielu latach użytkowania. Praktycznie rozmieszczone otwory parowe równomiernie rozprowadzają parę po całej tkaninie.

W urządzeniach tworzących parę konieczne jest regularne usuwanie kamienia, zwłaszcza, że do prasowania możesz używać wody z kranu. Wbudowany system antykamienny działa trójfazowo – informuje Cię o konieczności czyszczenia sprzętu, wspiera Cię podczas czyszczenia i chroni urządzenie przed szkodliwym działaniem kamienia. Możesz więc bez obaw wykorzystywać wodę z kranu i cieszyć się wygodną pojemnością zbiornika – 1.3 litra.

Philips GC6730/30 jest bezpieczna i wygodna w użytkowaniu. Nawet jeśli zapomnisz o jej wyłączeniu po zakończonym prasowaniu bo zajmiesz się roznoszeniem ubrań do szaf to sprzęt automatycznie przestanie działać po kilku minutach bezruchu. Dodatkowo na czas przenoszenia możesz korzystać z wygodnej blokady, chroniącej Cię przed poparzeniem rozgrzaną stopą. Przewód parowy można owinąć dookoła podstawy aby się nie plątał w czasie przenoszenia i przechowywania.

Specyfikacja: Philips GC6730/30 FastCare Compact

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

5.2 bar

Para podstawowa:

110 g/min

Para dodatkowa:

220 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103824572