Philips GC6709/20 FastCare Compact

5.7

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Philips FastCare Compact GC6709/20

Stacja pary Philips GC6709 FastCare Compact to funkcjonalne i pomocne urządzenie. Porcja pary 110g/min jest pod całkiem dobrym ciśnieniem 5,2 barów. Co więcej, za pomocą jednego przycisku masz dostęp do dodatkowego strumienia pary 200 gram/minutę, które przyspieszy i usprawni Twoje prasowanie. Przygotuj się na wiele funkcjonalnych ułatwień, jak np. szybkie nagrzewanie stopy i nieprzerwaną produkcję pary dzięki mocy 2400Watt. Z tym generatorem zaoszczędzisz sporo czasu i energii!

Philips GC6709-20 generator pary zelazko

Generator pary Philips GC6709/20 FastCare Compact zagwarantuje Ci dwie bardzo ważne opcje – możliwość prasowania w pionie i sterylne ubrania bez żadnych bakterii. Do wyprasowania marynarki nie potrzebujesz rozkładać deski, możesz to zrobić bezpośrednio na wieszaku na którym wisi ubranie. Wyprasujesz ją nawet krótko przed wielkim wyjściem! Duża ilość pary i jej wysoka temperatura usuwają do 99,99% bakterii, dzięki czemu możesz odświeżyć ubrania bez konieczności ich ponownego prania.

Philips GC6709-20 stacja pary prasowanie

Ceramiczna stopa zapewnia dobre warunki do prasowania. Ślizga się po każdym materiale, nie przywiera i do tego jest wysoce odporna na zarysowania i pęknięcia. Może czasem nie będzie najbardziej płynny ślizg, ale i tak poradzi sobie z każdą tkaniną. Gęsta sieć otworów na parę zapewnia równomiernie rozprowadzenie pary na tkaninie. Stopa jest dobrze wyprofilowana, łatwa w utrzymaniu w czystości i z pewnością posłuży Ci przez wiele lat.

Producent pomyślał również o innych udogodnieniach. Między innymi o systemie antykamiennym Smart Calc Clean, dzięki któremu szybko i regularnie usuniesz kamień i zapewnisz sprzętowi długą żywotność. Ponadto generator pary Philips GC6709/20 ma pojemny zbiornik na wodę – 1,3l z szerokim otworem wlewowym. Jednorazowe napełnienie pojemnika wodą, prosto z kranu wystarczy na ponad godzinę prasowania. Nie będziesz więc odrywać się od pracy, by dolewać wody i nie będziesz się denerwować, że z powodu zbyt małego otworu, woda rozlewa się obok generatora.

Stacja pary Philips GC6709/20 FastCare Compact jest łatwa w użytkowaniu. Sygnał dźwiękowy i świetlny poinformuje Cię o gotowości urządzenia do pracy, jak i o konieczności czyszczenia żelazka z kamienia. Również długi kabel i przewód pozwolą na efektywną pracę w różnych warunkach. Ponadto stacja jest niezwykle kompaktowa i lekka – schowasz ją do szafki i łatwo przeniesiesz w dowolne miejsce.

Specyfikacja: Philips GC6709/20 FastCare Compact

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

5.2 bar

Para podstawowa:

110 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103824534