999,99 

Parownica Philips ComfortTouch Plus GC576/60

Chcesz zmienić sposób prasowania? Zależy Ci na szybkim, wygodnym i inteligentnym wygładzaniu Twojej garderoby? Jest na to sposób. Parownica do ubrań Philips GC576/60 ComfortTouch Plus przedstawia nowe podejście do prasowania, które na pewno przypadnie Ci do gustu. Wysoki, regulowany stelaż i wieszak na ubrania sprawiają, że możesz oprzeć się na ich konstrukcji, a nie musisz już rozkładać deski do prasowania. 2200Watt mocy i aż 42 gr/min stałego wyrzutu pary zapewniają solidne efekty pracy.

Philips GC576-60 parownica do ubrań

Steamer Philips GC576/60 wyróżnia się technologią AirStretch, która tworzy strumień powietrza naciągający ubrania. Mając odzież pod większą kontrolą, możesz łatwiej ją wygładzić. Para jest tworzona na 5ciu poziomach intensywności, dzięki czemu możesz wybrać optymalny strumień dla lepszego wygładzenia każdego rodzaju tkaniny – od grubego jeansu po delikatną satynę i koronki. Podgrzewana płytka parowa SmartFlow wspomaga wygładzanie, a do tego dba aby cała para finalnie odparowała z tkaniny i nie zmoczyła jej poprzez zbyt dużą kondensację. Zbiornik na wodę jest bardzo duży i pojemny. Możesz go wygodnie odłączyć od reszty urządzenia i dogodnie uzupełnić woda z kranu. Jego maksymalna pojemność to aż 1.8 litra. Takie parametry czynią prasowanie jeszcze bardziej komfortowym i szybkim, nieważne czy zamierzasz wygładzić stos świeżego prania czy chcesz przeprowadzić cykliczne odświeżanie tapicerki mebli, aby usunąć z nich np. zapach zwierząt. Odświeżanie tekstyliów parą to także świetny sposób na usunięcie szkodliwych bakterii z pluszowych zabawek Twojego dziecka.

Philips GC576-60 para

Philips GC576/60 ComfortTouch Plus jest idealny także do dbania o ubrania między praniami, gdy garderoba wymaga jedynie lekkiego odświeżenia i usunięcia zapachów, a nie całkowitego czyszczenia. Gorąca para usuwa do 99,99% bakterii, wirusów i grzybów, a także nieprzyjemnych zapachów jak perfumy, dym tytoniowy czy zapachy po wizycie w restauracji. Już nie musisz oddawać odzieży do pralni tylko ze względu na nieświeży zapach. Wystarczy sięgnąć po omawiany steamer szybko nadać im nową jakość.

Specyfikacja: Philips GC576/60

Marka:

Philips

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

42 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8710103842392