799,99 

Parownica Philips ComfortTouch Plus GC558/30

Jeśli nie lubisz kompromisów i szukasz zawsze tylko najlepszych rozwiązań to parownica Philips GC558/30 ComfortTouch Plus będzie Twoim sprzymierzeńcem. 2000W i aż 40 gr/min stałego wyrzutu pary zadowolą Cię nawet przy większych zagnieceniach. Urządzenie radzi sobie z plisami, falbankami, delikatnymi tkaninami, ale też wełnianymi płaszczami. Za każdym razem uzyskasz dobry efekt. Dodatkowym plusem jest nagrzewanie się sprzętu w 45 sekund.

Philips GC558-30 odświeżanie

Steamer Philips GC558/30 dla delikatnych tkanin sprawdzi się najlepiej. Kompatybilny z nowoczesną deską do prasowania – stabilnym wieszakiem, pozwala szybko i sprawnie poradzić sobie nawet z większym koszem prania. Do dyspozycji masz wyciągany zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra. Oprócz opcji wygładzania w pionie i w poziomie, urządzenie zostało wyposażone w technologię FelxHead – czyli ruchomej głowicy, dzięki czemu sprzęt jeszcze lepiej radzi sobie z zagnieceniami na różnej strukturze materiałów. Philips GC558/30 ComfortTouch Plus jest przystosowany również do usuwania nieprzyjemnych zapachów oraz odświeżenia ubrań. Teraz nie musisz biegać do pralni ani częściej prać swetrów, tylko ze względu na nieświeży zapach. Wystarczy sięgnąć po urządzenie by uzyskać szybki i pożądany efekt. Para odświeży ubrania wyjęte po zimie z szafy oraz wyeliminuje zapach zarówno perfum, jedzenia, jak i papierosów. Odświeżanie parą to również świetny sposób na pozbycie się szkodliwych bakterii. Będziesz spokojniejsza wiedząc, że na ulubionej maskotce Twojego dziecka czy jego śpioszkach nie ma żadnych niebezpiecznych bakterii czy wirusów. Usuniesz alergeny i bakterie oraz zapewnisz zdrowy sen swojemu dziecku odświeżając pościel i materac – a wszystko w bardzo szybki i wygodny sposób.

Philips GC558-30 steamer

Jeśli szukasz urządzenia, które poradzi sobie z lekkimi zagnieceniami na tkaninach, a jednocześnie masz w szafie dużo delikatnych bluzek, które pod wpływem żelazka mogłyby ulec zniszczeniu, to ten model będzie idealny. Dodatkowym argumentem za tym modelem jest automatyczne wyłączanie oraz funkcja odkamieniania. Twoje ubrania są chronione podwójnie.

Specyfikacja: Philips GC558/30 ComfortTouch Plus

Marka:

Philips

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8710103842446