489,00 

Philips Azur Advanced GC4934/40

Żelazko Philips GC4934/30 Azur Advanced to duża moc prasowania – 3000 Watt gwarantuje szybkie nagrzewanie stopy i ciągłe podtrzymywanie ustawionej temperatury stopy, na jednostajnym, równym poziomie. Urządzenie jest gotowe do użycia w kilka chwil. Jest to bardzo praktyczne, gdy z rana bardzo się śpieszysz. Silne uderzenie pary usuwa zagniecenia – 55 g/min w trybie ciągłym i aż do 230 g/min w trybie dodatkowym. To jedne z najwyższych dostępnych na rynku parametrów.

Philips GC4934-30 Żelazko

Z modelem tym możesz zapomnieć o pokrętle do regulacji temperatury oraz sortowaniu ubrań przed rozpoczęciem prasowania. Teraz jednym ustawieniem wyprasujesz każdy rodzaj tkaniny od jeansu i lnu po delikatna satynę. Technologia OptimalTEMP gwarantuje bezpieczeństwa tkanin bez konieczności regulacji poziomu temperatury. Prasowanie jest łatwiejsze, szybsze i o wiele bardziej komfortowe. Stopa SteamGlide Plus żelazka Philips GC4934/30 Azur Advanced ma powłokę z tytanu i 6-warstwową powierzchnię, które łącznie gwarantują wybitną łatwość sunięcia po tkaninie, pozwalając na szybsze prasowanie. Stopa nie przykleja się do prasowanych tkanin, jest łatwa w czyszczeniu i odporna na przypadkowe zarysowania podczas przesunięcia jej po metalowych suwakach, guzikach czy innych twardych elementach odzieży. Jeżeli masz w domu twardą wodę, to skorzystasz na tym, że w urządzeniu jest filtr antywapienny. Unowocześniony proces wytwarzania pary sprawia, że osadzony kamień łatwo się odrywa z elementów wewnętrznych GC4934/30 i zbiera się w specjalnym pojemniku. Dzięki funkcji szybkiego usuwania kamienia już w mniej niż 15 sekund możesz łatwo wyjąć i opróżnić pojemnik, aby za każdym razem móc cieszyć się silnym strumieniem pary.

Philips GC4934-30 odkamienianie

Funkcja automatycznego wyłączania powoduje przerwanie dostarczania prądu do urządzenia żelazka zostawionego w bezruchu. Stojąc na stopie, wyłączy się samoczynnie po 30 sekundach, a na podstawie wyłączy się samoczynnie po 8 minutach. GC4934/30 posiada także funkcję prasowania w pionie ubrań, których nie da się wygodnie rozłożyć na standardowej desce do prasowania.

Specyfikacja: Philips GC4934/30 Azur Advanced

Marka:

Philips

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

55 g/min

Para dodatkowa:

230 g/min

Pojemność zbiornika:

330 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103828778