439,00 

Żelazko Philips Azur GC4902/20

Żyjesz w ciągłym biegu i poszukujesz wydajnego w działaniu sprzętu do prasowania ubrań? Zdecyduj się na nowoczesne żelazko Philips Azur GC4902/20, które swoją gotowość do pracy osiąga po 120 sekundach. To urządzenie, którego wysoka jakość idzie w parze z bardzo przystępną ceną. Moc znamionowa tego sprzętu wynosi 2800 W. To urządzenie, które wytwarza 50 g pary na minutę. Możesz zdecydować się także na dynamiczny wyrzut pary 220 g na minutę.

Philips GC4902-20 Azur wygładzanie

Masz dość prasowania przez wiele godzin? Rozwiąż ten problem przy pomocy żelazka Philips Azur GC4902/20. Urządzenie wyposażone jest we wbudowaną wytwornicę, która pozwala na generowanie pary na trzech poziomach intensywności: turbo, eco lub na sucho. Prasowanie w pionie pozwoli Ci z kolei na szybkie poprawki lub usunięcie zagnieceń z firanek lub domowych tekstyliów. Wydajny w użyciu spryskiwacz to świetne rozwiązanie, jeśli Twoje ubrania przez wiele tygodni leżały na dnie szafy i wymagają więcej czasu na ich wyprasowanie. Obawiasz się, że używany przez Ciebie sprzęt po kilku sezonach będzie nadawał się do wyrzucenia, ponieważ osadzający się wewnątrz niego kamień uszkodzi czułe podzespoły? Żelazko Philips Philips Azur GC4902/20 z funkcją automatycznego czyszczenia i wbudowanym systemem antywapiennym nie wymaga używania wody destylowanej. Zamiast tego możesz wykorzystać zwykłą kranówkę, bez potrzeby jej dodatkowego i uciążliwego filtrowania. Jeśli zależy Ci na posiadaniu atrakcyjnego cenowo, mocnego urządzenia prasującego, to zdecyduj się na model Philips GC4902/20. To sprzęt, który w 100% spełni swoje zadanie. Automatyczne wyłączanie to nie tylko oszczędność prądu, ale również zabezpieczenie przed ryzykiem powstania pożaru czy też przypalenia tkanin, szczególnie tych syntetycznych i delikatnych. Długość przewodu sieciowego wynosząca aż 2,5 m umożliwi Ci podłączenie tego urządzenia w dowolnie wybranym miejscu w domu.

SteamGlide Elite

Marka Philips wykorzystała innowacyjną technologię do produkcji stopy żelazka Azur GC4902/20. W tym modelu zastosowano jej ceramiczną wersję Steam Glide Elite. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu urządzenie zachowa dobry ślizg przez długi czas. Dzięki temu prasowanie trudnych zagnieceń będzie należało do zadań prostych i przyjemnych. Warto zwrócić uwagę na łatwe napełnianie pojemnika na wodę. Blokada przed kapaniem chroni ubrania przed ich nieplanowanym i niechcianym zawilgoceniem.

Specyfikacja: Philips GC4902/20 Azur

Marka:

Philips

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

220 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103880288