299,99 

Żelazko Philips Azur GC4567/80

Szybkie, łatwe prasowanie i zadowolenie z jego efektów to Twój cel? Żelazko Philips GC4567/80 zdecydowanie Ci w tym pomoże. 2600 Watt mocy odpowiada za błyskawiczne nagrzewanie się stopy, która swoim ciepłem oddziałuje na włókna tkanin i prostuje je. Proces ten wzmacnia para – w trybie podstawowym jej wyrzut to 50 g/min, a w trybie wzmacniającym, dedykowanym do mocniejszych zagnieceń, to aż 250g/min. Takiej sile nie oprze się żadne zagniecenie.

Philips GC4567-80 żelazko prasowanie

Manualna regulacja temperatury pozwala Ci zachować kontrolę nad tym jak ciepła ma być stopa. Lampka kontrolna zapala się gdy stopa jest nagrzewana, a gdy gaśnie, to znaczy że możesz śmiało rozpocząć prasowanie. Możesz również wybierać ile pary ma być wtłaczane w tkaninę – od trybu minimalnego, przez eco, po maksymalny. Możliwość wyrzutu pary nawet gdy stopa jest ustawiona w pionie pozwala na łatwe i szybkie wygładzanie i odświeżanie tkanin widzących na wieszakach. Skorzystają na tym najbardziej wszelakie falbanki i plisy, które nabiorą nowej puszystości i ogłady. System antywapienny jest niezwykle istotny, gdy do prasowania używasz wody kranowej, zawierającej cząsteczki kamienia. Osiadający kamień może pogarszać działanie delikatnych podzespołów, a w dalszej perspektywie całkowicie je uszkodzić. Żelazko Philips GC4567/80 ma na to rozwiązanie. Dedykowany, zaawansowany system antywapienny dba o wychwytywanie szkodliwych cząsteczek i gromadzenie ich w specjalnym pojemniku. Wystarczy co jakiś czas go opróżnić, aby zapewnić bezawaryjność urządzenia.

Philips GC4567-80 stopa

Żelazko Philips GC4567/80 Azur ma solidną, ceramiczną stopę z innowacyjnymi powłokami które zapewniają odpowiednią wytrzymałość jak i dobry poślizg. Stopa SteamGlide Advanced zrobiona jest z tytanu, przez co nie straszny jej przypadkowy kontakt z guzikami czy suwakami. Stopa nie przywiera do materiałów i nie powoduje ich przypalenia po chwili dłuższego styku. Blokada kapania pilnuje, aby nawet przy niskich temperaturach nie nastąpiło frustrujące kapanie wody przez otwory parowe i nie brudziło prasowanej garderoby.

Specyfikacja: Philips GC4567/80 Azur

Marka:

Philips

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

250 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103901112