289,00 

Żelazko Philips Azur GC4558/20

Masz już dość wolnego nagrzewania, czasochłonnego odkamieniania i przywierania stopy do tkanin? Żelazko Philips Azur GC4558/20 rozwiąże wszystkie Twoje problemy! Model ten rozgrzewa się już w kilka chwil dzięki wysokiej mocy 2600 Watt. Duże ilości gorącej pary (50 g/min w trybie podstawowym i aż 230 g/min w opcji dodatkowej) przenikną na wskroś tkaninę i zmiękczą jej włókna, dzięki czemu prasowanie stanie się efektywniejsze.

Philips GC4558-20 prasowanie

Model Philips GC4558/20 umożliwia ręczne ustawienie temperatury, a więc zachowasz pełną kontrolę nad procesem prasowania. W każdym momencie, jednym przyciskiem, możesz zdecydować o wyrzucie dodatkowej pary. Gdyby było jej za mało, możesz użyć dodatkowo spryskiwacza, który rozpyli delikatną ilość wody na tkaninę i wspomoże jej wygładzenie. Urządzenie pozwala także na prasowanie w pionie. Twoje garnitury i sukienki zyskają olśniewający wygląd, bez niechcianych kantów! Zbiornik ma dużą pojemność – aż 320 ml i możesz napełniać go wodą kranową. Wbudowany system antykamienny ułatwia usuwanie nagromadzonego kamienia z wnętrza urządzenia. System ten ochrania wnętrze urządzenia przed uszkodzeniem na skutek osadzenia cząsteczek wapiennych. Dodatkowo, dba o tkaniny, aby wypadające cząsteczki nie powodowały zabrudzeń podczas prasowania. Sporym atutem tego modelu jest długi przewód elektryczny, który ma 2m. Dobry stosunek jakości i funkcji produktu do ceny sprawia, że Philips GC4558/20 będzie dobrym wyborem dla tych, którym zależy na solidnym, skutecznym urządzeniu do prasowania za niezbyt wysoką cenę. Wygodny uchwyt zapobiega wyślizgiwaniu się rękojeści z dłoni.

Philips GC4558-20 odkamienianie

Stopa w żelazku Philips GC4558/20 to technologia SteamGlide Plus. Powłoka jest twarda i wytrzymała, a przez to odporna na zarysowania. Z łatwością przesuniesz ją po tkaninach. Otwory parowe rozmieszczone są na całej powierzchni, przez co łatwiej i szybciej rozprowadzają parę. To jednak nie koniec możliwości urządzenia. Blokada kapania dba aby z otworów nie wypływały kropelki wody, a przez to nie brudziły i nie powodowały przypalenia tkanin.

Specyfikacja: Philips GC4558/20 Azur

Marka:

Philips

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

230 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103887751