299,00 

Philips Azur GC4544/80

Żelazko Philips GC4544/80 Azur zapewnia skuteczne prasowanie wszystkich materiałów – nawet tych najbardziej podatnych na gniecenie. Moc 2600 W gwarantuje szybkie nagrzewanie się stopy i niezmienne utrzymywanie jej ciepła. Model ten jest gotowy do użycia w 2 minuty. Ciągły strumień pary do 50 g/min zapewnia odpowiednią ilość pary potrzebną do rozprasowywania zagnieceń. Silne dodatkowe uderzenie pary do 220 g/min usuwa nawet uporczywe zagniecenia.

Philips GC4544-80 żelazko parowe

Philips GC4537/70 Azur jest intuicyjny w obsłudze. Pokrętło do ustawiania temperatury pozwala na dopasowanie stopnia nagrzania stopy do prasowanej tkaniny. Jasne oznaczenia stanowią podpowiedzi producenta, które mogą być dla Ciebie punktem odniesienia jaka jest optymalny poziom ciepła dla prasowanego materiału. Dodatkowo, możesz nacisnąć przycisk w rączce GC4544/80, aby spryskać wodą pognieciony fragment ubrania. Stopa SteamGlide Plus posiada wielowarstwową powłokę, dzięki której płynnie sunie po tkaninach, nie narażając ubrań na zahaczenia ani przypalenie. Powłoka zawierającą cząsteczki tytanu, co gwarantuje wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne – zwłaszcza zarysowania powodowane przez przesunięcie stopą po suwakach lub guzikach. Znaczna ilość otworów parowych, z ich szczególną kondensacją w czubku, pozwala skutecznie wtłaczać parę wgłąb tkanin. Ulepszony system Quick Calc Release odpowiada za ochronę GC4544/80 przez kamieniem gdy korzystasz z wody kranowej do prasowania. System ten powoduje rozpadanie się cząsteczek wapiennych na drobinki, które są kumulowane w dedykowanym pojemniku. Gdy się napełni, sygnał dźwiękowy się uruchomi, a wtedy wystarczy opróżnić i umyć szufladkę. Dbając o stan urządzenia zapewniasz sobie jego bezawaryjność i wysoką moc pary na lata.

Philips GC4544-80 odkamienianie

Funkcja „strażaka” zadba o bezpieczeństwo gdy urządzenie jest włączone, ale pozostawione w bezruchu i automatycznie je wyłączy po krótkiej chwili. Przewód elektryczny jest długi na 2m – chociaż może to być trochę mało podczas prasowania używając antenki do podtrzymywania kabla. Niemniej, maksymalna wydajność strumienia pary jest w stanie wynagrodzić wiele!

Specyfikacja: Philips GC4544/80 Azur

Marka:

Philips

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

220 g/min

Pojemność zbiornika:

260 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103880738