249,00 

Philips Azur GC4537/70

Żelazko Philips GC4537/70 Azur to solidna moc prasowania – 2400 Watt zapewnia szybkie nagrzewanie stopy i stabilne podtrzymywanie wyznaczonej temperatury stopy. Urządzenie jest gotowe do użycia w 2 minuty. Dzięki ciągłemu wyrzutowi pary do 45 g/min umożliwia skuteczne prasowanie. A jeżeli to byłoby za mało do prasowania lnu lub jeansu, możesz skorzystać z dodatkowego wyrzutu pary, do 200 g/min. Philips GC4537/70 Azur jest prostym, intuicyjnym urządzeniem z klasycznymi rozwiązaniami.

Philips GC4537-70 Azur prasowanie

Mamy w nim tradycyjne pokrętło termostatu, którym ustawiamy pożądaną temperaturę, adekwatną do rodzaju prasowanej tkaniny. Kontrolną w rączce ustawisz preferowaną ilość pary lub wyłączysz ją całkowicie, korzystając z tzw. prasowania na sucho. Na trudniejsze przypadki możesz użyć spryskiwacza, który delikatnie rozpyli niewielką ilość wody na prasowaną tkaninę. Prasowanie jest znacznie prostsze i szybsze, gdy stopa płynnie sunie po tkaninach i nie przywiera do materiału. Powłoka, z której wykonana jest stopa żelazka Philips GC4537/70 to SteamGlide. Jest ona odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Dużo otworów parowych pozwala na dokładne wtłaczanie pary w tkaniny. Para wnikając w głąb tkaniny umożliwia wyprasowanie nawet najbardziej pomiętych miejsc na ubraniach. Regularne odkamienianie jest bardzo ważne, gdy do prasowania używana jest twarda woda z kranu. Pozwala to zachować wysoką moc pary i uniknąć białych lub brązowych plam na ubraniach. Z GC4537/70 szybko i bez trudu usuniesz kamień, który gromadzi się we wnętrzu urządzenia – wystarczy 15 sekund, bo Quick Calc Release to łatwe odkamienianie. Wyjmij pojemniczek i opłucz go z zebranych drobinek pod bieżącą wodą.

Philips GC4537-70 Azur odkamienianie

Regularnie opróżnianie zbiorniczka sprawi, że urządzenie będzie służyło Ci przez długi czas. Funkcja „strażaka”, czyli automatycznego wyłączania skutkuje przerwaniem dopływu prądu do urządzenia zostawionego w bezruchu. Przewód elektryczny ma długość 2m – jest sporo produktów o dłuższych wymiarach, ale nawet 2 m będą wystarczające do szybkiego prasowania. Optymalna waga tego modelu zapewnia optymalną siłę docisku z którą stopa przylega do prasowanych tkanina, a jednocześnie nawet przy dłuższym prasowaniu nie będzie odczuwane zmęczenie wagą urządzenia.

Specyfikacja: Philips GC4537/70 Azur

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

260 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103882664