459,99 

Żelazko Philips Azur Advanced GC4938/20

Żelazko Philips GC4938/20 Azur Advanced o mocy 3000 W błyskawicznie się nagrzewa i stabilnie podtrzymuje osiągniętą temperaturę stopy, przez co umożliwia skuteczną pracę w zetknięciu z nawet najbardziej pogniecionymi ubraniami. Urządzenie generuje ciągły strumień pary 55 g/min, który umożliwia szybkie rozprasowanie zagnieceń. W razie grubszych tkanin, możesz wspomóc się dodatkowym, pulsacyjnym wyrzutem pary w wysokości 240 g/min.

Philips GC4938-20 para

Dzięki technologii OptimalTEMP możesz prasować wszystkie tkaniny na jednym ustawieniu, od jedwabiu po len, w dowolnej kolejności i bez konieczności regulacji temperatury i bez ryzyka przypalenia. Sprawia to, że prasowanie jest szybsze, skuteczniejsze i bezpieczniejsze. Model ten umożliwia też prasowanie w pionie – a to docenisz szczególnie gdy będziesz chciała nadać idealny wygląd swoim delikatnym i bogato zdobionym sukienkom tuż przez wyjściem na ważną imprezę. Regularne czyszczenie i suwania kamienia z żelazka Philips Azur Advanced GC4938/20 zapewnia bezawaryjność i wysoką wydajność przez długi czas. Aby Ci to ułatwić, w modelu tym zastosowano ulepszony system Quick Calc Release, który pozwala pozbyć się nagromadzonego kamienia już w 15 sekund. Zbiornik mieszczący 330ml umożliwia długie prasowanie bez częstych przerywników na dolanie wody, by dalej generować parę. Zamontowana opcja”strażaka”, czyli automatycznego odcięcia prądu w przypadku zostawienia urządzenia w bezruchu, zadba o bezpieczeństwo tkanin i eliminuje bezcelowy pobór prądu. Przewód elektryczny ma 3 m i to najwyższa wartość dostępna na rynku w żelazkach parowych.Unikatowy design i ładny wygląd umilą Ci czas prasowania.

Philips GC4938-20 calc release

Atutem żelazka Philips GC4938/20 Azur Advanced jest solidna stopa SteamGlide Plus, która gładko i szybko sunie po każdej tkaninie. Zapewnia to wysoką skuteczność pracy bez przywierania do tkaniny. Dodatkowym atutem fakt, że jest odporna na zarysowania, a gdy się zabrudzi, to łatwo ją wyczyścić. Bezpieczne użytkowanie gwarantuje też blokada kapania, która eliminuje ryzyko że z otworów mogłaby popłynąć woda, a nie czysta para. Przewód elektryczny ma 3 m i to najwyższa wartość dostępna na rynku w żelazkach parowych.Unikatowy design i ładny wygląd umilą Ci czas prasowania.

Specyfikacja: Philips GC4938/20 Azur Advanced

Marka:

Philips

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

55 g/min

Para dodatkowa:

240 g/min

Pojemność zbiornika:

330 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103828815