69,99 

Żelazko OK. OSI 2222 SDA

Żelazko OK. OSI 2222 jest małe, tanie, a wciąż pozwoli Ci rozprawić się z zagnieceniami. Model ten pracuje z mocą 2000W, co jest wystarczające aby szybko podgrzać stopę i stabilnie podtrzymywać ustawioną temperaturę. Do wykorzystania masz wytwarzanie pary w wysokości 20 g/min. Wartość niewielka, ale przy kilkukrotnym przesunięciu stopą po tkaninie także poradzi sobie z zagnieceniami. Istotny wpływ na zadowolenie z pracy żelazka OK. OSI 222 będzie miała lampka kontrolna zasilania i wskazująca osiągnięcie wyznaczonej temperatury, która poinformuje Cię kiedy urządzenie będzie gotowe do pracy.

OK OSI 2222

Żelazko OK. OSI 2222 jest łatwe w obsłudze. Temperaturę docelową stopy wyznaczysz za pomocą praktycznego pokrętła. Gdy chcesz skorzystać z wyrzutu pary, wystarczy jedno kliknięcie kciukiem – i to bez odrywania całej dłoni od rękojeści urządzenia. Możesz ustawić poziom pary lub całkowicie ją wyłączyć. Do trudnych tkanin masz do dyspozycji praktyczny, podręczny spryskiwacz. Funkcja antywapienna pomaga walczyć z kamieniem. Regularne czyszczenie i odkamienianie zapewni Ci silny strumień pary, brak plam z cząsteczek kamienia na odzieży i długą żywotność urządzenia. Kabel elektryczny ma długość 2m. Istotny wpływ na Twoje zadowolenie z pracy żelazka OK. OSI 222 będzie miała lampka kontrolna zasilania i wskazująca osiągnięcie wyznaczonej temperatury, która poinformuje Cię kiedy urządzenie będzie gotowe do pracy.

OK OSI 2222 żelazko

Stopa wykonana jest ze stali szlachetnej. Daje to dobry poślizg na wszystkich rodzajach tkanin, ale warto uważać na ewentualne zahaczenia i zwiększone ryzyko przyklejania się stopy do ubrań. Jeżeli stopa będzie dotyka tkaniny zbyt długo, może spowodować jej przypalenie i zniszczenie. Żelazko OK. OSI 2222 ma duży i wygodnie zamykany otwór wlewowy zbiornika. Pomieści on jej aż 320 ml, jedna z wyższych wartości występująca na rynku w klasycznych żelazkach parowych.

Specyfikacja: OK OSI 2222 SDA

Marka:

OK

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

20 g/min

Para dodatkowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

320 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4049011181755