95,00 

Żelazko MPM MZE-15

Chcesz kupić dobre żelazko parowe, które nie będzie kosztować majątku? Poznaj MPM MZE-15, model który z pewnością przypadnie Ci do gustu. Moc urządzenia to 2600 Watt, przez co prędko się nagrzewa i co zadowoli nawet tych, którzy narzekają na brak czasu. Podstawowy strumień pary wynosi 30 g/min, a zwiększony to 80 g/min. Podłącz urządzenie do prądu, nagrzej stopę i możesz rozpoczynać prasowanie! Omawiany model oferuje również prasowanie ubrań w pionie. Funkcja ta jest sporym udogodnieniem jeśli nie możemy rozłożyć ubrań na stabilnej powierzchni.

MPM MZE-15 żelazko

Model MPM MZE-15 jest intuicyjny w obsłudze. Do ustawiania wysokości temperatury skorzystasz z pokrętła, a do uruchomienia dodatkowego strumienia pary masz wygodny przycisk pod kciukiem. Przełącznik na czole rękojeści umożliwi Ci ustawienie pożądanej ilości pary. Stopa jest ceramiczna, wysokiej jakości. Charakteryzuje się wysoką odpornością na kontakt z metalowymi zatrzaskami, który mógłby powodować uszkodzenia mechaniczne, czy też zarysowania. Kolejną zaletą jest fakt, że taka stopa gładko przesuwa się po rozmaitych materiałach. Nie ma znaczenia, czy prasujesz bawełnianą koszulkę, czy grube jeansy. Otwory parowe umożliwiają dystrybucję pary i zwilżanie każdego fragmentu tkaniny. Funkcja samoczyszczenia uruchamiana jest jednym kliknięciem przycisku. Chwilę potem z otworów parowych zaczną być wyrzucane znaczne ilości pary wraz z cząsteczkami kamienia.

MPM MZE-15 stopa

Korzystając ze zwiększonego ciśnienia pary, eliminacja osadów kamienia jest bardzo skuteczna. Dzieje się to w sposób automatyczny, a więc nie musisz martwić się o trudną, czasochłonną konserwację urządzenia. Jest to prawdziwe ułatwienie dla tych, którzy cenią sobie wygodę. Długość przewodu wynosi 2 m, przez co eksploatacja żelazka MPM MZE-15 jest niezwykle swobodna i wygodna. Mocowanie kabla ma dodatkowa gumową osłonkę, aby się nie wykręcał ani nie przecierał. Funkcja strażaka zadba o bezpieczeństwo stopy przed przegrzaniem.

Specyfikacja: MPM MZE-15

Marka:

MPM

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

30 g/min

Para dodatkowa:

80 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5901308013493