134,99 

Żelazko bezprzewodowe Mozano Ultimate Smooth Złoty

Żelazko to urządzenie codziennego użytku, a więc warto, aby było jak najbardziej skuteczne i komfortowe w użyciu. Model Mozano Ultimate Smooth Złote rewolunicjonizuje prasowanie, ponieważ jest bezprzewodowy. Prasuj wygodnie, bez irytacji ze względu na plątający się lub za krótki kabel! Wyrzut pary w opcji ciągłej to 25 g/min, a w opcji na żądanie to aż 70 g/min. Moc to 2600 Watt, co zapewnia szybkie nagrzewanie.

Mozano Ultimate Smooth Złoty stopa

Jak działa żelazko bezprzewodowe Mozano Ultimate Smooth Złote? Wszystko opiera się na niewielkim akumulatorze. Gdy odkładasz stopę na dedykowaną podstawkę, aby poprawić lub przesunąć odzież na desce, to stopa doładowuje się. Czas ładowania pierwszego cyklu to 40 s, a czas ładowania kolejnych cykli to raptem 20 s. Z kolei czas pracy z użyciem pary wynosi 50s, a dla opcji suchej, czas pracy wydłuża się do 2 min. Ilość pary i temperaturę stopy szybko ustawisz za pomocą przycisków w rękojeści. Model ten jest bezprzewodowy, ale posiada bardzo duży zbiornik na wodę, bo aż 450 ml. Taka pojemność przełoży się na duże ilości pary, dzięki której wyprasujesz około 7-8 bluzek. Funkcja automatycznego czyszczenia stopy zadba o wydalenie wszelakich osadów kamiennych, które zaczęły się już osadzać na wrażliwych podzespołach i kanalikach parowych. Regularne odkamienianie zagwarantuje czystość urządzenia, a przez to bezpieczeństwo i brak plam na Twoich ubraniach.

Mozano Ultimate Smooth Złoty opakowanie

Stopa w żelazku Mozano Ultimate Smooth jest ceramiczna, o pięknym złotym kolorze. Stopa zapewnia dobry ślizg po wszystkich tkaninach. Dziesiątki kanalików rozmieszczonych po prawie całej jej powierzchni umożliwiają dobrą dystrybucję pary i wtłaczanie jej w tkaniny. Końcówka jest ostro wyprofilowana, aby ułatwić Ci docieranie do wąskich miejsc, np. wokół guzików lub zagięć mankietów. Funkcja Anti-Drip zamienia zabłąkane kropelki wody w parę, tak aby nie moczyły tkanin.

Specyfikacja: Mozano Ultimate Smooth Złoty

Marka:

Mozano

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

70 g/min

Pojemność zbiornika:

450 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5907651417056