879,00 

Generator pary Morphy Richards Speed Steam Pro Pressurised

Silny wyrzut pary powoduje, że prasowanie jest nie tylko szybsze, ale też skuteczniejsze. Para wodna przenika głęboko we włókna tkanin i wygładza je, tak abyś mogła cieszyć się dokładnie wyprasowaną garderobą. Generator pary Morphy Richards Speed Steam Pro Pressurised ma moc 3000 W – przez to może szybko się nagrzewać. Ciągły strumień pary sięga 140g/min. Jej ciśnienie dochodzi do 7 barów. Pozwala to na prasowanie kilku warstw jednocześnie lub prasowanie ubrań tylko z jednej strony. Lampka poinformuje Cie o gotowości urządzenia do rozpoczęcia pracy.

Morphy Richards generator pary

Lampka poinformuje Cie o gotowości urządzenia do rozpoczęcia pracy. Praktyczne pokrętło pomaga dobrać odpowiednią temperaturę do każdego rodzaju materiału. Stacja parowa Morphy Richards Speed Steam Pro Pressurised posiada praktyczny wyświetlacz z systemem dźwiękowym. Dzięki niemu jednym kliknięciem ustawisz poziom wyrzucanej pary – tryb uniwersalny, ECO i MAX. Opcja prasowania w pionie będzie świetną pomocą do odświeżania delikatnych, marszczonych tkanin. Stopa jest ceramiczna i posiada praktyczne otwory parowe. Dookoła otworów są wyżłobienia, które pozwalają na przenikanie pary przez większe powierzchnie materiałów. Dzięki temu włókna będą w dłuższym kontakcie z parą, a przez to zostaną lepiej zwilżone. Funkcja blokady kapania eliminuje ryzyko zbytniego zwilżenia tkaniny a przez to przypalenia jej, nawet prasując w niezbyt wysokich temperaturach. Funkcja samoczyszczenia pozwala zachować dobry, higieniczny stan stopy. Dzięki temu wyeliminowane jest ryzyko plamienia tkanin osadami kamiennymi, które mogłyby osadzić się w jej wnętrzu. Lampki kontrolne poinformują Cię kiedy nadejdzie pora aby oczyścić generator pary Morphy Richards Speed Steam Pro Pressurised z kamienia lub uzupełnienia poziomu wody w zbiorniku.

Morphy Richards Speed Steam Pro Pressurised stacja pary

Zbiornik pomieści jej aż 1.6l, a to oznacza że wystarczy jej na ponad 1,5 godziny ciągłego prasowania. Z modelem Speed Steam Pro sesje prasowania staną się prawdziwą przyjemnością. Stos prasowania znikający w mig da dużą satysfakcję. Boisz się że zapomnisz o odłączeniu urządzenia od prądu i pozostawisz je w domu włączone? Zero stresu! System AutoOff/Strażak samoistnie wyłączy urządzenie w gdy stopa przegrzeje się lub nie będzie poruszana przez kilka minut.

Specyfikacja: Morphy Richards 332102 Speed Steam Pro Pressurised

Marka:

Morphy Richards

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

7 bar

Para podstawowa:

140 g/min

Para dodatkowa:

600 g/min

Pojemność zbiornika:

1.6 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

5011832061829