Morphy Richards 303210 Turbo Steam Pro Intellitemp

7.2

Expert ScoreCzytaj opinie

419,00 

Żelazko Morphy Richards 303210

Żelazko Morphy Richards 303210 Turbo Steam Pro Intellitemp posiada zaawansowane funkcje, które sprawiają, że prasowanie staje się maksymalnie efektywne i komfortowe. Model ten jest gotowy do pracy w mniej niż 40 sekund, dzięki solidnej mocy 3100 W, która sprawia, że prasowanie jest szybsze. Wyrzut pary to wartości 40 lub 00 g min, w zależności czy chcesz prasować w trybie ciągłym czy pulsacyjnie chcesz dołożyć dodatkową ilość pary.

Morphy Richards 303210 prasowanie

Panel doboru temperatury jest nowoczesny i łatwy w obsłudze. Za pomocą kilku kliknięć szybko ustawisz preferowany poziom temperatury. Mając silny wyrzut pary, model Morphy Richards 303210 jest w stanie pozwolić sobie na prasowanie w pionie. Wyrzucana para i tak wniknie we włókna, nawet nie mając za tkaniną wsparcia w postaci deski, która być odbijała parę i zmuszała ją do „pozostania” w ubraniu, wygładzając je. Dzięki uniwersalności i świetnym właściwościom pracy stopy ceramiczne należą do najczęściej stosowanych na rynku. Taki rodzaj stopy jest też osadzony w żelazku Morphy Richards 303210 Turbo Steam Pro Intellitemp. Stopa jest specjalnie wyprofilowana, przez co pozwala dotrzeć nawet do najtrudniejszych miejsc. Blokada kapania dba o to, aby z otworów nie wypływała woda, nawet gdy temperatura stopy nie jest zbyt wysoka. Zbiornik na wodę to pojemność aż 380 ml i jest to jedna z najwyższych wartości w klasycznych urządzeniach parowych. Im rzadziej odrywasz się, aby dolać wody, tym szybciej skończysz pracę. Zbiornik napełniony po kurek może powodować, że będzie odczuwalna wyższa waga urządzenia podczas jego podnoszenia, ale gładki ślizg zneutralizuje to uczucie podczas prasowania w poziomie.

Morphy Richards 303210 stopa

Żelazko Morphy Richards 303210 ma też przydatną opcję SelfClean, czyli samoczyszczenia. Seria Turbosteam to najbardziej wydajna serią klasycznych żelazek parowych od producenta Morphy Richards. Innowacyjne rozwiązania gwarantują łatwe prasowanie wszystkich rodzajów tkanin, od cienkiego jedwabiu do grubych dżinsów. Kabel o długości 3 m pozwala na swobodne poruszanie się nawet podczas prasowania w pionie, gdy chcesz wygładzić firanki które są już powieszone na karniszu.

Specyfikacja: Morphy Richards 303210 Turbo Steam Pro Intellitemp

Marka:

Morphy Richards

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

380 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5011832070050