2 135,80 

Laurastar Lift Ultimate Black

Nie jesteś zadowolony z działania tradycyjnego żelazka? Potrzebujesz większej mocy i większej skuteczności na już? Mamy coś, co na pewno Ciebie pozytywnie zaskoczy. Laurastar Lift Plus Ultimate Black to połączenie wysokiej efektywności i komfortu użycia. Dzięki wyrzutowi pary pod ciśnieniem 3,5 bara w dawce 15m/s znacznie przyspieszyć i ulepszysz efekty prasowania. Moc urządzenia to 2200Watt, przez co szybko się nagrzeje i ekspresowo będzie gotowe do pracy.

Laurastar Lift Plus Ultimate Black

To, co wyróżnia generator pary Laurastar Lift Ultimate Black to ultradelikatna Sucha Para (DMS). Para ta dzięki dużemu rozbiciu cząsteczek jest w 100% gazem i nie zawiera cząstek w stanie bardziej zbitym, ciekłym. Dzięki temu materiały są całkowicie suche, co zapobiega przemoczeniu materiałów i uszkodzeniu ich oraz zapobiega mnożeniu się mikroorganizmów. Co ważne, wysoka temperatura ultra delikatnej Suchej Pary zabija do 99,999% bakterii i wirusów, roztoczy i neutralizuje zapachy, np. dymu tytoniowego. Stopa jaką ma generator pary Laurastar Lift Ultimate Black jest aluminiowa. W górnej części i po bokach posiada rowki, przez które wyrzucana jest para. Zwężony czubek pozwala na prasowanie jedynie górną częścią stopy, co znajdzie zastosowanie podczas prasowania wąskich części garderoby, jak kołnierzyki czy mankiety. Stopa dodatkowo jest lekka, co umożliwia komfortowe prasowanie w pionie, a wygodny, gumowy uchwyt dba o to, aby nie wyślizgiwała się z rąk.

Laurastar Lift Plus Ultimate Black prasowanie

Konstrukcja generatora pary Laurastar Lift Ultimate Black jest niezwykle przemyślana. Urządzenie jest zwarte i nie zajmuje wiele miejsca. Wygodny uchwyt na górze gwarantuje bezpieczne i łatwe przenoszenie. Przewód parowy jak i kabel elektryczny są zwijane wokół korpusu, przez co nie plączą się. Zbiornik na wodę ma szeroki, wygodny otwór wlewowy i zmieści 1.1 l wody. Możesz go odłączyć od korpusu i szybko uzupełnić pod kranem.

Specyfikacja: Laurastar Lift Plus Ultimate Black

Marka:

Laurastar

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

3.5 bar

Para podstawowa:

15 m/s

Para dodatkowa:

28 m/s

Pojemność zbiornika:

1.1 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

790776004691