999,00 

Parownica Laurastar Iggi Original Red Czerwony

Higienizująca parownica Laurastar Iggi w kolorze czerwonym to innowacja w kategorii steamerów. Urządzenia jest dedykowane nie tylko do szybkiego wygładzania ubrań, ale też do ich skutecznej dezynfekcji. Moc tego modelu to 850 Watt – jest więc silny ale i oszczędny. Czas nagrzewania to 2,5 minuty, ale warto poczekać chwilę dłużej aby móc skorzystać ze zdumiewających efektów które gwarantuje Steamer Iggi Czerwony. Każda kropla wody ze zbiornika jest przekształcana w Ultradelikatną Suchą Parę. W procesie tym zwiększa swoją objętość aż 1600 razy, a więc wystarczy na odświeżenie sporej ilości ubrań.

Laurastar Iggi Czerwony

Para wyrzucana jest przez pięć otworów parowych 15 x szybciej niż w klasycznej stacji pary, co stanowi znaczną przewagę przewagę w skuteczności działania. Para głęboko i dokładnie penetruje tkaniny, przez co dezynfekcja jest szybka i prosta. Parowanica Laurastar Iggi czerwona wytwarza szczególny typ suchej pary, która odświeża i higienizuje tkaniny. Ultradelikatna Sucha Para (DMS) to 100% gazu, bez cząstek wody. Odświeżana tkanina jest w 100% sucha. Ultradelikatna Sucha Para usuwa do 99,999% bakterii, wirusów i grzybów oraz poskramia niechciane, nieprzyjemne zapachy, takie jak woń dymu tytoniowego lub sierści zwierząt. Według zapewnień na stronie producenta, niezależne laboratoria przeprowadziły badania w zakresie Ultradelikatnej Sucha Pary, które jednoznacznie potwierdziły że skutecznie zabija ona roztocza, bakterie i wirusy – wliczając w to koronawirusy. Para niszczy patogeny nie tylko z odzieży, ale też z innych powierzchni np. pościeli, mebli tapicerowanych i pluszowych zabawek Twoich dzieci.

Laurastar Iggi Czerwony parownica ręczna

Design i ergonomia produktu jakim jest Steamer Laurastar Iggi Czerwony wyróżnia się stylowym minimalizmem. Model ten bez problemu zmieści się do małego bagażu podręcznego, który zabieramy ze sobą na pokład samolotu. Oprócz podstawowej, 2-letniej gwarancji producent zapewnia wsparcie serwisowe swoich urządzeń przez minimum 10 lat od zakończenia produkcji danego modelu.

Specyfikacja: Laurastar Iggi Czerwony

Marka:

Laurastar

Moc:

850 W

Para podstawowa:

28 g/min

Pojemność zbiornika:

80 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

0790776016373