999,00 

Parownica Laurastar Iggi Biały

Higienizująca parownica Laurastar Iggi w kolorze białym to produkt wyróżniający się na rynku steamerów. Urządzenie świetnie się sprawdza do odświeżania i dezynfekcji tkanin. Moc to 850 Watt – wystarczająco aby zapewnić silne działanie i solidne ciśnienie w wysokości 3.9 bar. Czas potrzebny na nagrzanie i gotowość do pracy to 150 sekund. Po tej chwili z pięciu otworów parowych buchnie zbawienna, zapewniająca wysoką higienę sucha para. Po napełnieniu zbiornika woda, jest ona podgrzewana i zamieniania w innowacyjną, Ultradelikatną Suchą Parę. Para w nowym stanie skupienia zwiększa objętość około 1600 razy.

Laurastar Iggi Biały parownica

Dzięki temu wykorzystując niedużą ilość wody odświeżysz i nadasz wysoki poziom higieny dla dużej ilości ubrań. Para będzie wyrzucana nieprzerwanie przez około 15 minut. Później trzeba będzie uzupełnić zbiornik wodą. Pięć otworów w głowicy steamera zadba o solidny wyrzut znacznych ilości pary. Parowanica Laurastar Iggi biała tworzy szczególny rodzaj suchej pary, która skutecznie nadaje świeżość i wysoką higienę materiałom. Ultradelikatna Sucha Para (DMS) to 100% gazu, który nie zawiera sporych cząsteczek wody. Ultradelikatna Sucha Para usuwa nawet do 99,99% różnych patogenów jakimi są bakterie, wirusy i grzyby. co więcej, jest tak efektywna, że poradzi sobie tez z usunięciem przykrych zapachów, które mogłyby drażnić Twój nos – jak dym papierosowy. Powołując się na informacje od producenta, bezstronne laboratoria podjęły się przeprowadzenia badań na temat Ultradelikatnej Sucha Pary. Jako rezultat uzyskano zapewnienie, że para ta z powodzeniem eliminuje cząsteczki bakterii i wirusów – w tym koronawirusy. Para niszczy patogeny znajdujące się na wszystkich powierzchniach – na odzieży, na pościeli, na meblach tapicerowanych, materacach do spania oraz plusowych misiach.

Laurastar Iggi Biały odświeżanie

Steamer Laurastar Iggi Biały jest minimalistyczny i stylowy. Z łatwością zmieścisz go do nawet małej walizki i zabierzesz w podróż. Kabel ma długość 1.8m, a waga całkowita to 1.08kg. Tyle siły w tak małym urządzeniu! Model ten może być wykorzystywany w pionie oraz poziomie – wszystko po to, aby zapewnić Ci jak największą wygodę użytkowania. Oprócz standardowej, 2-letniej gwarancji, Laurastar gwarantuje wsparcie serwisowe swoich produktów przez 10 lat od zakończenia produkcji.

Specyfikacja: Laurastar Iggi Biały

Marka:

Laurastar

Moc:

850 W

Para podstawowa:

28 g/min

Pojemność zbiornika:

80 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

0790776002864