249,99 

Żelazko Götze&Jensen IG750

Götze&Jensen IG750 ma w sobie wszystko, co potrzebne, by szybko i skutecznie uporać się z wyprasowaniem nawet największego stosu prania. Moc 3000 Watt zapewnia błyskawiczne nagrzewanie stopy i stabilne generowanie ciepła przez całą sesję prasowania. Rozprawić się z trudnymi zagnieceniami pomaga też wyrzut pary w ilości 30g/min w trybie ciągłym i aż 195 g/min w opcji boost.

Götze&Jensen IG750 prasowanie

Tradycyjne, wygodne pokrętło służy do ustawienia pożądanej temperatury stopy. Jednym kliknięciem zmienisz poziom wyrzucanej pary lub całkowicie go odłączysz, aby prasować na sucho. Również jednym kliknięciem użyjesz spryskiwacza na najtrudniejsze zagniecenia. Opcja prasowania w pionie daje Ci możliwość wygodnego wygładzenia elementów garderoby, których nie da się rozłożyć na desce – np sukienek z falbankami lub eleganckich garsonek. Kolejną zaletą żelazka Götze&Jensen IG750 jest wielki zbiornik na wodę, mieszczący aż 460 ml – dzięki takiej pojemności nie będzie trzeba często dolewać wody, co przełoży się na krótszy czas pracy. W zestawie znajdziesz też mały kubeczek z wyprofilowanym dziubkiem, tak aby nie trzeba było odłączać urządzenia od prądu by uzupełnić poziom wody oraz uniknąć jej rozlewania.

Götze&Jensen IG750 stopa

Stopa jest ceramiczna. Jej dobry ślizg ułatwia szybkie i bezproblemowe prasowanie, które nie wymaga użycia dużej siły. Stopa ta jest też odporna na zarysowania, a więc nie musisz obawiać się, że zniszczysz ją przypadkowo najeżdżając na zamek czy metalowy guzik. Co więcej, jest ona dobrze wyprofilowana i ułatwia prasowanie ciężko dostępnych miejsc – dzięki niej łatwo wyprasujesz np. przestrzenie pomiędzy guzikami.

Specyfikacja: GotzeJensen IG750

Marka:

Götze & Jensen

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

30 g/min

Para dodatkowa:

195 g/min

Pojemność zbiornika:

460 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5907589345254