157,00 

Żelazko Gotie GZE-3000

Aby prasowanie było szybie i skuteczne, urządzenie którym się wspierasz musi posiadać odpowiednio dużą moc i równie silny strumień pary. Te warunki zapewni Ci żelazko Gotie GZE-3000. Jego moc wynosi 300 Watt, a para dostępna jest w dwóch poziomach intensywności. Tryb ciągły to 50 g/min, a tryb stosowany do największych i najtrudniejszych zagnieceń to aż 210 g/min. Pokrętło służy do ustawienia odpowiedniej temperatury, pasującej do prasowanej tkaniny. Takie parametry dają gwarancję skutecznego prasowania.

GOTIE GZE-3000 żelazko parowe

Jeśli mierzysz się z wyjątkowo trudnymi zagnieceniami, do Twojej dyspozycji jest dodatkowy wyrzut pary oraz praktyczny spryskiwacz. Lekkie nawilżenie tkaniny wodą wspomaga rozluźnianie jej włókien. Możesz również wyłączyć parę i prasować na sucho, jeśli takie są zalecenia producenta prasowanego materiału, np zamszu lub ekoskóry. Jego ceramiczna stopa poradzi sobie nawet z szorstkimi tkaninami, które nie ułatwiają ślizgu. Stopa charakteryzuje się też bardzo wysoką odpornością na zarysowania, dzięki czemu będziesz cieszyć się niezawodnym prasowaniem przez długi czas. Rozmieszczenia otworów parowych w kluczowych obszarach wspomaga rozprowadzanie pary. Urządzenie wyposażone jest w funkcję Anti-drip zapobiegająca kapaniu wody przez otwory dedykowane jedynie parze. Gotie GZE-300 jest gotowe na walkę z osadami kamiennymi. Kilka kliknięć uruchamia funkcję samoczyszczenia, która pod zwiększonym ciśnieniem przez kanaliki wyrzuca parę i zgromadzone osady wapienne.

GOTIE GZE-3000 stopa

Szeroki otwór na wodę umożliwia wygodnie uzupełnić jej poziom. 210 ml – to wystarczająca pojemność jak na tradycyjny model parowy. Wody wystarczy wyprasowanie kilku ubrań, a całościowa waga urządzenia nie zostanie zbytnio zwiększona. Żelazko Gotie GZE-3000 posiada mechanizmy bezpieczeństwa, w tym automatyczne wyłączanie w przypadku dłuższego bezruchu pozycji pionowej i poziomej. Stopa się nie przegrzewa i nie ma ryzyka pożaru. Model ten ma komfortową rączkę z chropowatą teksturą, dzięki której nie ucieka z dłoni.

Specyfikacja: Gotie GZE-3000

Marka:

Gotie

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

210 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5901308013493