417,77 

Generator pary Gotie GGP-3000

Z generatorem pary Gotie GGP-3000 błyskawicznie usuniesz nawet największe zagniecenia z trudnych, opornych, wymagających tkanin np. lnu. Za skuteczność pracy urządzenia odpowiada zarówno jego moc w wysokości 3000 W, jak i wyrzut pary pod ciśnieniem dochodzącym do 6 barów. Dwa poziomy intensywności pary – 130 g/min lub 400g/min sprawiają, że bez obaw możesz nim prasować wszystkie tkaniny – od delikatnego jedwabiu po gruby jeans.

GOTIE GGP-3000 para

Twoje poprzednie urządzenie prasujące zostawiało kanty i gniotki na marynarkach? Nie dało się tego inaczej rozłożyć na desce? Ze stacją pary Gotie GGP-3000 możesz korzystać z wysokiego ciśnienia gorącej pary i prasować w pozycji pionowej. Stopa nie dotknie materiału, przez co unikniesz wyświecenia. Korzystając z tej opcji możesz wygładzać firany wiszące już na karniszu oraz ubrania zawieszone na wieszakach, których lepiej nie rozkładać na desce, jak np. eleganckie marynarki czy sukienki z falbankami. Stopa generatora pary Gotie GGP-3000 tak jak w większości tego typu urządzeń jest ceramiczna i ma bardzo dobry ślizg. Wyróżnia się wysoką odpornością na potencjalne zarysowania. Czy przydarzyło Ci się że prasując w niskiej temperaturze ze stopy wyciekła woda zamiast pary i pobrudziła ubranie? W tym modelu zamontowana jest funkcja blokowania kapania, która zapobiega wyciekom wody przez kanaliki parowe, a przez to przed zachlapaniem i zniszczeniem Twojej garderoby. Nikt nie lubi pić herbaty z posmakiem kamienia. Kamień wpływa również negatywnie na stację pary. Osiadając na jego częściach w boilerze i stopie może obniżyć jego skuteczność działania, a nawet doprowadzić do jego zniszczenia.

GOTIE GGP-3000 prasowanie

Prezentowany model posiada system funkcję samoczyszczenia, która co jakiś czas wyrzuca spore ilości pary pod dużym ciśnieniem, aby szybko i bez Twojego wysiłku wyrzucić ze środka wszystkie ewentualne cząstki kamienia. Ergonomiczny uchwyt generatora pary Gotie GGP-3000 sprawia, że prasowanie i przenoszenie jest jeszcze łatwiejsze. Dzięki opływowemu kształtowi pasuje do każdej dłoni i nie wyślizguje się z niej. Otwarty uchwyt pozwala na łatwe chwytanie stopy. Kabel elektryczny ma 1.8m, a więc możesz postawić urządzenie w większej odległości od gniazdka, a Ty wciąż będziesz mieć dużą swobodę pracy. Cały zestaw waży około 4kg.

Specyfikacja: GOTIE GGP-3000

Marka:

Gotie

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

130 g/min

Para dodatkowa:

400 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

5906660303770