Generator pary Braun

Jeszcze do niedawna niemiecka marka Braun, będąca częścią amerykańskiego koncernu Procter & Gamble, kojarzyła się przede wszystkim z mniejszymi urządzeniami elektrycznymi typu golarki, depilatory czy suszarki. Od kilku lat Bosch, oferuje również innowacyjne żelazka i generatory pary. Wykorzystanie innowacyjnych technologii oraz trafne rozpoznawanie potrzeb i oczekiwań użytkowników przełożyło się na spory i szybki sukces tego producenta. Obecnie generatory pary Braun zaliczane są do jednych z lepszych urządzeń na rynku.

Stacje pary Braun na tle innych urządzeń dostępnych na rynku wyróżniają się wyglądem. Do tego dochodzi też cena – a raczej stosunek jakości do ceny. Wszystkie generatory Braun zaprojektowano z wysoką starannością, a niemiecka marka gwarantuje, że stacje pary przez długi czas będą prasowały bez zarzutu. Najwyższy dostępny model można kupić za ok. 1100 zł, a mniejszy, kompaktowy model już za ok. 600 zł.

Polecane generatory pary Braun

Braun to marka, która poprzez kompaktową obudowę, innowacyjne rozwiązania, dotyczące np. usuwania kamienia czy trwałe materiały stara się rozwiązać o wiele więcej problemów, niż tylko zagniecenia na koszuli czy marynarce. Dlatego polecane generatory pary Braun oprócz silnego wyrzutu pary odznaczają się innowacyjną stopą, która niczym deska snowboardowa pewnie i szybko sunie po każdym rodzaju materiału. Polecane generatory pary Braun odznaczają się ciśnieniem minimum 5 Bar i wytwarzaniem pary o mocy przynajmniej 120 gr/min. Czym jeszcze się wyróżniają?

Braun IS 7156 CareStyle

Ciśnienie: 7.5 bar
Wyrzut pary: 125 g/min
Dodatkowy wyrzut : 500 g/min

Prawdziwy mistrz prasowania od Braun. Z ciśnieniem 7,5 bara, siłą wyrzutu do 125gr/min i ekstra wyrzutem pary o mocy aż 500 gram/minutę pokonasz większość zagnieceńa. Regulacja temperatury i wyrzutu pary to nie jedyne udogodnienie, jakie znajdziesz w tym modelu. Łatwy w obsłudze panel LED, ekstra śliska i bezkompromisowa stopa oraz system usuwania kamienia Fast Clean zapewniają nie tylko idealne efekty podczas prasowania, ale ograniczają Twoją pracę do absolutnego minimum. Stacje pary serii CareStyle 7 Pro są większe, ale także bardziej zaawansowane i profesjonalne niż ich kompaktowe odpowiedniki. Mają silniejszy wyrzut pary i większą pojemność zbiornika na wodę. Serię generatorów pary Braun CareStyle 7 nagrodzono tytułem Najlepszego Produktu 2018 na rynku urządzeń do prasowania. Seria ta otrzymała także Plus X Award.

Generatory pary Braun CareStyle 2 są kompaktowe i dzięki pionowemu ustawieniu stopy generatora łatwiej zmieścić je w szafie. Ich podstawa mieści się na kartce A4. To ważne jeżeli masz małe mieszkanie i każda szafka w której można coś schować jest na wagę złota. IS20143BL to idealny wybór dla osób, które szukają mniejszego, ale nadal wydajnego urządzenia. Kompaktowy wymiar nie koliduje z dużym pojemnikiem na wodę i optymalną siłą prasowania pod ciśnieniem 6 barów i stałym wyrzutem pary do 125g/min. Stacja pary Braun posiada też ekstra wyrzut pary do 420 g/min. Ten model ma dla Ciebie jeszcze dwie przydatne funkcje – double steam zapewniające silniejszy wyrzut pary i większą ilość otworów parowych na czubku stopy urządzenia dzięki czemu prasowanie z generatorem IS2056 jest efektywniejsze.

Generatory pary Braun CareStyle 2 są kompaktowe i dzięki pionowemu ustawieniu stopy generatora łatwiej zmieścić je w szafie. Ich podstawa mieści się na kartce A4. To ważne jeżeli masz małe mieszkanie i każda szafka w której można coś schować jest na wagę złota. IS2143BL to idealny wybór dla osób, które szukają mniejszego, ale nadal wydajnego urządzenia. Kompaktowy wymiar nie koliduje z dużym pojemnikiem na wodę i optymalną siłą prasowania pod ciśnieniem 6 barów i stałym wyrzutem pary do 125g/min. Stacja pary Braun posiada też ekstra wyrzut pary do 420 g/min. Ten model ma dla Ciebie jeszcze dwie przydatne funkcje – double steam zapewniające silniejszy wyrzut pary i większą ilość otworów parowych na czubku stopy urządzenia dzięki czemu prasowanie z generatorem IS2056 jest efektywniejsze.

Braun IS 2055 CareStyle generator pary

Ciśnienie: 7.5 bar
Wyrzut pary: 120 g/min
Dodatkowy wyrzut : 350 g/min

Ten model zasługuje na wysoką pozycję ze względu na korzystną cenę, kompaktowe wymiary i szereg przydatnych funkcji. Braun oddaje Ci w ręce skutecznego pomocnika w prasowaniu i to w bardzo niskim budżecie. Z modelem IS2055 nadal prasowanie będzie szybsze i bardziej wydajne. Ciśnienie 5 bar i stały wyrzut pary do 125gr/min gwarantują dobre rezultaty, które możesz wspomóc ekstra wyrzutem pary do 400 gram. Jest moc jest też ekstra śliska stopa, jak i opcje, dzięki którym prasowanie jest bezpieczne i komfortowe. Te opcje to m.in. ochrona przed przypaleniem czy blokada kapania. Ta stacja pary Braun ma nieco mniejszy wyrzut pary niż konkurencja, ale czy w domowych warunkach prasujemy jedynie jeansy i grubą, uporczywą bawełnę? No raczej nie. Dlatego urządzenia Braun są także świetną propozycją na rynku generatorów.

Żelazko z generatorem pary Braun - czy warto kupić?

Generatory pary Braun mają przede wszystkim skutecznie wygładzać wszelkie zagniecenia. I z tym zadaniem nawet modele z niższej półki cenowej radzą sobie naprawdę znakomicie. Braun pozwala oszczędzać nie tylko czas czy pieniądze, ale też miejsce w domu. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, kompaktowe wymiary stacji nie przekładają się na niższą jakość urządzenia. Braun zapewnia też redukcję kosztów eksploatacji. Do prasowania idealna jest zwykła woda z kranu a nawet intensywny wyrzut pary nie generuje niebotycznych rachunków za prąd. Stopa w technologii FreeGlide 3D jest standardem we wszystkich generatorach pary Braun. Jest ona inspirowana kształtem deski snowboardowej podkręcone i ścięte krawędzie umożliwiają przesuwanie się całej stopy gładko po tkaninie, a nawet po guzikach i innych aplikacjach na tkaninie. Tryb ECO jest odpowiedni do cienkich tkanin, które łatwo poddają się parze i nie potrzebuję jej wielkich ilości – jak jedwab, satyna, cienka bawełna. Dodatkowo umożliwia on do 30% oszczędności na energii elektrycznej. Technologia iCare wpisuje się w modny trend produktów do prasowania bez konieczności regulacji temperatury. Stopa ma stały poziom ciepła, który nie musi być podnoszony, ponieważ największą rolę w generatorach odgrywa i tak para – a ciepło stopy pozwala na jej szybsze wyparowanie z tkaniny po rozluźnieniu włókien.

Stacja pary Braun opinie

Wśród blogerów i vlogerów Braun jest jedną z lepszych marek, produkujących generatory pary. Przydatne testy, porównania ale i filmiki pozwolą jeszcze lepiej dobrać właściwy model do własnych potrzeb, ponieważ jak już pewnie wiesz, wyrzut pary czy ilość barów to nie jedyne parametry, na które warto zwrócić uwagę, podczas wyboru stacji pary Braun.