539,99 

Generator pary ​G3Ferrari G40001

Z generatorem pary G3Ferrari G40001 szybko pozbędziesz się mankamentów z tkanin. Za efektywność pracy odpowiada kilka czynników. Pierwszy to jego moc 2200 W. Drugi to wyrzut 60 g/min pary, pod ciśnieniem 3 barów. Para rozluźnia włókna tkanin, dzięki czemu łatwiej jest je wyprasować. Parametry urządzenia są wystarczające, aby zadbać o bawełniane koszulki, grubsze swetry ale też delikatne sukienki. Stylowy design jest dodatkowym wyróżnikiem!

G3FERRARI G40001 ustawienia

Intuicyjny panel pozwala na zachowanie całkowitej kontroli nad ustawieniami. Za pomocą pokręteł możesz ustawiać ilość wypuszczanej pary oraz temperaturę stopy, aby była dostosowana do rodzaju tkanin. Manometr wskazuje aktualne ciśnienie. Bojler i stopa mają oddzielne przełączniki. Stacja pary G3Ferrari G40001 to pierwsze urządzenie, które daje Ci tak dużo informacji! Dzięki możliwości emisji pionowej pary łatwo wyprasujesz też wiszące firany i zasłony. Stopa jest wykonana ze stali nierdzewnej. Jest odporna na zarysowania – nawet przy starciach z guzikami i zamkami błyskawicznymi. Otwory parowe są umieszczone tylko w jej czubku, ale sunąc po ubraniach para i tak zostanie wtłoczona we włókna. Praktyczny, wygody uchwyt wykonany jest z korka. Pozwala to na wysoką izolację temperatury i nie nagrzewanie się rączki nawet podczas długich sesji prasowania. Rozwiązanie rzadko spotykane, a bardzo sprytne.

G3FERRARI G40001 stopa

Pojemnik na wodę zmieści jej 1,2 litra. Przekłada się to na około 2 godzin ciągłego prasowania bez konieczności jej dolewania. Urządzenie niestety nie posiada wbudowanego systemu antykamiennego. Dlatego aby zachować jego dobry stan na długie lata i zapewnić bezpieczeństwo dla tkanin przed pobrudzeniem, warto korzystać z wody destylowanej. Model G3Ferrari G40001 waży 3,7kg. Zajmuje niewiele miejsca. Z łatwością go zmieścisz nawet w większej szufladzie. Funkcja automatycznego odłączenia dopływu prądu uruchomi się, gdy urządzenie nie będzie używane przez kilka minut.

Specyfikacja: G3Ferrari G40001

Marka:

G3Ferrari

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

3 bar

Para podstawowa:

60 g/min

Para dodatkowa:

60 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8034028306877