97,89 

Żelazko ETA Sucha 7246 90000

Preferujesz tradycyjne rozwiązania w prasowaniu? Podoba Ci się styl retro? Mamy dla Ciebie zaskakującą propozycję! Żelazko ETA Sucha 7246 90000 to model nawiązujący swoją konstrukcją do kultowego designu żelazka, spotykanego w naszych domach przez długie lata. Urządzenie tak samo prasuje tylko za pomocą ciepłej stopy, na sucho, bez użycia pary. Jego moc to 1100 Watt, co wystarczy aby szybko osiągnąć ustawioną temperaturę i zminimalizować wahania w trakcie prasowania.

ETA 7246 Sucha żelazko

Żelazko ETA sucha 7246 90000 posiada obrotowe pokrętło połączone z wbudowanym termostatem, dzięki czemu masz zapewnioną płynną regulację temperatury. Po wyznaczeniu pożądanego poziomu ciepła urządzenie od razu zaczyna się nagrzewać. Sygnalizacja świetlna się zaświeci, a gdy wyznaczona temperatura zostanie osiągnięta, to lampka zgaśnie. To moment, w którym możesz rozpocząć prasowanie. Uchwyt w omawianym modelu jest otwarty. Dzięki temu korzystanie z urządzenia staje się jeszcze bardziej komfortowe. Przewód zasilający długości 3 m umożliwia bardzo dużą swobodę ruchów, nawet gdy gniazdko elektryczne jest znacznie oddalone od deski do prasowania. Kultowa czerwono-czarna kolorystyka przywodzi wspomnienia prasowania jak za dawnych lat.

ETA 7246 Sucha stopa

Stopa żelazka ETA Sucha 7246 90000 wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jej sporym plusem jest wysoka przewodność ciepła i równomierne rozprowadzanie temperatury, dzięki czemu możesz łatwo zadbać o dowolny materiał. Nawet jeżeli będziesz przez długi czas prasować grube materiały na najwyższym ustawieni temperatury, ochrona przed przegrzaniem dba o bezpieczeństwo Twoje i Twojego żelazka. Stopa posiada dodatkowe rowki dla łatwego prasowania tkanin wzdłuż guzików.

Specyfikacja: ETA 7246 Sucha

Marka:

ETA

Moc:

1100 W

Para podstawowa:

Para dodatkowa:

Pojemność zbiornika:

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590393103041