368,00 

Żelazko Electrolux E8SI1-8EGM

Żelazko Electrolux E8SI1-8EGM Renew 800 to połączenie klasy, stylu i skutecznego prasowania nawet bardzo wymiętych ubrań. Opatentowane rozwiązania pomogą ustawić odpowiednie parametry. Na start masz do dyspozycji 2800 Watt mocy. Do tego dochodzi spory wyrzut pary – 55 gram na minutę jako podstawa, wyrzucane bez przerwy oraz 250 gram na minutę w trybie na żądanie, gdy chcesz szybko rozprawić się z trudniejszymi zagnieceniami.

Electrolux E8SI1-8EGM żelazko

Omawiany model jest w pełni zautomatyzowany. Do dyspozycji masz cztery dedykowane programy, które zapewniają optymalną temperaturę i ilość pary do rodzaju prasowanej tkaniny: program do wełny, lnu, bawełny i innowacyjny tryb outdoor. Tryb ten dba podtrzymywanie nieprzemakalności tkanin. Gdy stopa parowe osiągnie temperaturę przypisaną do wybranego programu, automatycznie włączy się wbudowane oświetlenie w czubku stopy i możesz rozpocząć prasowanie. O zadowolenie z wysokich efektów prasowania oprócz pary dba też supergładka stopa Resilium™ Ski 500. Poprzez wiele otworów parowych, które intensywnie i równomiernie rozprowadzają parę, prasowanie jest znacznie bardziej płynne. Wbudowana blokada kapania to mechanizm który dba o to, aby przez otwory wyrzucana była tylko para, bez nawet najmniejszych kropel wody. Dlaczego to takie ważne? Bo krople mogłyby spowodować przemoczenie prasowanych materiałów i spowodować na nich plamy. Żelazko Electrolux E8SI1-8EGM posiada wbudowaną funkcja potrójnego czyszczenia. System zmiękczający wodę to wkład antywapienny Soft Water Activator oraz mechanizm FlushClean, które zapewniają czystość pary i eliminując drobinki kamienia. Funkcja samoczyszczenia wyrzuca ewentualne osady z komory parowej, by zachować jej dobre działanie i wydłużyć żywotność produktu.

Electrolux E8SI1-8EGM stopa

Duży otwór wlewowy, ulokowany z tyłu urządzenia, eliminuje ryzyko rozlania się wody podczas napełniania. Zbiornik ma pojemność 370 ml. Model Electrolux E8SI1-8EGM Renew 800 ma przewód o długości 3 m. Dobrym udogodnieniem jest jego możliwość obrotu o 360*. Dzięki temu kabel nie roluje się i nie plącze. Strażak stoi zawsze w gotowości i pilnuje czasu w którym urządzenie nie jest w użyciu. Gdy ten czas przekroczy 8 min w pozycji pionowej, urządzenie przestanie pobierać prąd, bo wpłynie na bezpieczeństwo przeciwpożarowe i niższe opłaty za prąd.

Specyfikacja: Electrolux E8SI1-8EGM Renew 800

Marka:

Electrolux

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

55 g/min

Para dodatkowa:

250 g/min

Pojemność zbiornika:

370 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

7332543693849