238,00 

Żelazko Electrolux E8SI1-8DB Renew 800

Model Electrolux E7SI1-8DB z mocą 2400 Watt idealnie sprawdza się w warunkach domowych. Do dyspozycji masz stały strumień pary 35g/min oraz super silny, dodatkowy wyrzut pary o mocy 230g/min. Korzystając z nich, możesz skutecznie wygładzać każdy rodzaj materiału, zarówno delikatniejszy jedwab jak i grubszy jeans. Dzięki takim możliwościom prasujesz szybciej i dokładniej.

Electrolux E7SI1-8DB żelazko parowe

Żelazko Electrolux E7SI1-8DB Renew sprawdzi się w każdej sytuacji. W zależności od rodzaju materiału ale też Twoich oczekiwań, możesz korzystać z wyrzutu pary albo ze spryskiwacza. Nie zawsze potrzebujesz także rozkładać deskę do prasowania, ponieważ w sytuacjach awaryjnych wspomoże Cię prasowanie w pionie. Funkcja ta skutecznie też wygładzi marynarkę na wieszaku, bez nadawania jej dodatkowych kantów. To duża oszczędność czasu, ale i gwarancja że Twoje ubrania będą zawsze perfekcyjnie wyprasowane. Żelazko Electrolux E7SI1-8DB zapewnia wysoką jakość działania i bezawaryjność na lata, nawet gdy do wytwarzania pary używasz zwykłej wody kranowej. To zasługa wkładu antywapiennego Soft Water Activator, które w kombinacji z funkcją czyszczącą FlushClean gwarantują, że w otworach nie osadza się kamień, a wyrzucana para nie brudzi ubrań i zapewnia pełną higienę pracy. Z kolei zbiornik na wodę o pojemności 370ml zapewnia długi czas prasowania bez częstego uzupełniania poziomu wody. Electrolux E7SI1-8DB to łatwy w użyciu sprzęt z szeregiem przydatnych funkcji. Do dyspozycji masz np. przednie oświetlenie, które doświetli prasowane tkaniny, co pozwoli Ci zauważyć każde zagniecenie. Funkcja strażaka gwarantuje bezpieczeństwo i zapobiegnięcie przegrzaniu się stopy, gdy zostawisz urządzenie w bezruchu. To wszystko sprawia, że prasuje się szybciej, wygodniej i skuteczniej.

Electrolux E7SI1-8DB pokrętło

W modelu Electrolux E7SI1-8DB zastosowano aluminiową stopę anodowaną, która jest niezwykle gładka. Nic do niej nie przywiera, a dzięki usytuowaniu otworów w każdej części stopy, rewelacyjnie rozprowadza parę i dociera nawet do tych wąskich, trudno dostępnych miejsc. Atutem jest też jej dobrze wyprofilowany kształt, który pozwala na szybkie prasowanie większych powierzchni, jak i radzenie sobie z trudniejszymi miejscami, np. kieszeniami, czy mankietami.

Specyfikacja: Electrolux E7SI1-8DB Renew 800

Marka:

Electrolux

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

230 g/min

Pojemność zbiornika:

370 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

7332543716296