119,99 

Żelazko Eldom DA36 Press

Nie wiesz, jakie urządzenie parowe do prasowania jest jednocześnie tanie i skuteczne? Przedstawione żelazko Eldom DA36 Press cieszy się dużym zainteresowaniem. Moc 2200 Watt jest wystarczająca, aby prędko nagrzewać stopkę i wytwarzać zadeklarowaną ilość pary. W trybie bazowym, uruchamiany automatycznie jest to 20 g/min. Prawy przycisk umieszczony w rękojeści to tajna broń, bo uruchamia dodatkowy wyrzut pary, by jeszcze łatwiej rozprostowywać zagniecenia.

ELDOM-Da-36-Press zelazko parowe

Praktyczne żelazko parowe Eldom DA36 Press o smukłej, ukształtowanej stopie ceramicznej ma wymiary 25 x 12,5 cm. Jest lekkie, przez co pozwala na wygodne prasowanie w pionie jak i w poziomie – to szczególnie docenisz gdy będziesz chciała nadać piękny wygląd ubraniom o niestandardowych kształtach, jak plisy, falbanki czy mankiety.

Eldom DA 36

Urządzenie posiada manualną regulację temperatury jak i ilości pary. Dzięki temu prasujesz tak, jak lubisz. Praktyczny spryskiwacz pomoże Ci pokonać każde zagniecenie, na każdym rodzaju tkaniny. Funkcja anti-drip zabezpiecza przed wyciekaniem wody przez kanaliki parowe aby nie zniszczyć delikatnych tkanin, które zwilżenia w ogóle nie potrzebują. Co więcej, posiada funkcję samooczyszczenia stopy, by uniknąć wyrzutu osadów wapiennych.

Specyfikacja: Eldom DA36 Press

Marka:

Eldom

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5908277386528