82,00 

Żelazko Eldom DA28C

Eldom DA28C to małe, zwinne i tanie żelazko parowe. Nie ma wyśrubowanych parametrów technicznych, ale na pewno uratuje się w nie jednej sytuacji. Moc dochodzi do 2200 Watt. Nie jest to najwyższa możliwa wartość, ale powiedzmy sobie szczerze, że nie zawsze prasujemy na najwyższej temperaturze stopy. Ilość wyrzucanej pary to 25 g/min, a więc równie wystarczająco aby zwilżyć i łatwo wygładzić większość codziennych ubrań.

ELDOM DA28C zelazko

Żelazko Eldom DA28C to bezpieczeństwo użycia. Stopa ceramiczna łatwo przesuwa się po tkaninach i nie powoduje przypaleń. Blokada kapania dba o to, aby nawet w niskich temperaturach tkaniny nie były narażone na wycieki z kanalików parowych, co mogłoby powodować niechciane plamienie. Funkcja samoczyszczenia wyzwala zwiększony wyrzut pary, który wspomaga odrywanie się osadów wapiennych ze ścianek komory parowej i otworów parowych, aby się nie zatykały.

ELDOM DA28C zelazko 2

Długi przewód elektryczny o długości 1,5 metra pozwala na wygodne użycie, chociaż czasem przydatne może okazać się zastosowanie dodatkowych przedłużaczy. Pojemnik na wodę zmieści jej wystarczająco na jedną dłuższą sesję prasowania. Lampka kontrolna w każdym momencie poinformuje Cię czy stopa jest podgrzewana czy ma osiągniętą wyznaczoną temperaturę.

Specyfikacja: Eldom DA28C

Marka:

Eldom

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

25 g/min

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5908277381936