147,29 

Żelazko Eldom DA200 Solo

Co jest najlepsze w żelazku parowym? Skuteczność działania i innowacje. Żelazko Eldom DA200 Solo jest bezprzewodowe i posiadaa podświetlaną podstawę 360°. Optymalne połączenie odpowiedniej mocy i wyrzutu pary zapewnia doskonałe rezultaty prasowania. Dlatego omawiany model łączy w sobie aż 2600 Watt mocy oraz 20 g/min pary. Dzięki takiemu zestawieniu możesz zwilżać tkaninę, aby łatwiej się prostowała, a ciepłą stopą utrwalać jej prostą powierzchnię, aby ubranie nabrało schludnego, zadbanego wyglądu.

ELDOM-Da200-Solo zelazko bezprzewodowe

Żelazko Eldom DA200 Solo umożliwia prasowanie parą w poziomie na tradycyjnej dedykowanej desce oraz w pionie. Ten drugi sposób będzie szczególnie przydatny przy bardziej efektownej odzieży z wieloma falbankami i zakładkami. Świetną możliwością jest też prasowanie na sucho, czyli całkowicie odłączając użycie pary. Czy to funkcjonalne? Tak, jeżeli chcesz wygładzisz satynę, zamsz lub ekoskórę – ale zawsze na lewej stronie!

ELDOM-Da200-Solo zelazko

Eldom DA200 Solo jest wyposażone w funkcjonalny i łatwy w obsłudze termostat, łatwo zauważalną lampkę kontrolną, funkcję „auto-off”, czyli automatyczny wyłącznik. Odcięcie prądu do produktu który jest pozostawiony bez nadzoru przez dłuższy czas zapewnia bezpieczeństwo domownikom oraz pozwala zaoszczędzić energię elektryczną. Plusem jest też filtr antywapienny, dzięki któremu do pracy możesz używać wody kranowej. Model ten jest wyjątkowo praktyczny bo bezprzewodowy oraz elegancki, co cieszy również oko.

Specyfikacja: Eldom DA200 Solo

Marka:

Eldom

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

20 g/min

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5908277386535