98,00 

Parownica Xiaomi Deerma HS007

Szukasz skutecznej, ale i kompaktowej parownicy? Zależy Ci na tym, aby można było wygodnie zabrać ją ze sobą w podróż i aby nie zajmowała zbyt wiele miejsca w walizce? Sprawdź parownicę do ubrań Xiaomi Deerma HS007. Model ten ma 800 Watt, a więc sporo jak na tak małe urządzenie. Ilość generowanej pary to 10 g/min – nie za dużo, ale wciąż skutecznie. Plusem jest też składana rączka, która ułatwi transport jak i przechowywanie na półce w domu. Nowoczesny kształt parownicy Xiaomi HS007 Deerma umożliwia energooszczędną pracę.

Xiaomi Deerma HS007 prasowanie

Zbiornik wody o pojemności 80 ml jest umieszczony u góry urządzenia. Dzięki grawitacji przepływ wody jest ułatwiony, a to pozwala na efektywniejsze działanie przy mniejszym poborze prądu. DEERMA HS007 posiada w zestawie nakładkę ze szczotką, która umożliwia jednoczesne czyszczenie tkanin. Szczotka z gęstym, syntetycznym włosiem zbierze wszystkie włosy i paprochy, które mogłyby się przyczepić do ubrań. Zdarza się, że klasyczne żelazka pozostawiają na ubraniach nieestetyczne, mokre plamy. Steamer Deerma HS007 posiada innowacyjny system cyrkulacji, który rozbija wodę na mikrocząsteczki. Cząsteczki są tak małe, że para wydaje się być sucha. Jednocześnie technologia ta pozwala na podniesienie wydajności pracy urządzenia. Konstrukcja steamera pozwala na prasowanie pod różnym kątem ułożenia głowicy. Możesz ją trzymać pod kątem 45 stopni, w pionie lub w poziomie, zupełnie jak tradycyjne żelazko. Wysoka temperatura pary wodnej, sięgająca aż do 160*C, umożliwia szybkie i skuteczne eliminowanie zagnieceń. Włókna stają się rozluźnione, bardziej puszyste i przyjemniejsze w dotyku. Ubrania w całości wyglądają na bardziej schludne i zadbane, niemal jak pierwszego dnia po zakupie. Zbawienny wpływ pary może być również stosowany do odświeżania tapicerki kana, foteli i krzeseł.

Xiaomi Deerma HS007 parownica

Steamer Xiaomi Deerma HS007 dba o bezpieczeństwo tkanin, ale również Twoje. Z tego względu posiada on dodatkowe, podwójne zabezpieczenie, które minimalizuje ryzyko poparzenia się gorącą parą – zabezpieczenie to to system wykrywania zbyt wysokiej temperatury. Gdy urządzenie osiągnie ponadprzeciętną temperaturę, to automatycznie wyłączy się.

Specyfikacja: Deerma HS007

Marka:

Deerma

Moc:

870 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

80 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

6955578033674