59,12 

Żelazko Clatronic CB 3703

Poszukujesz taniego, ale i zwinnego sprzętu do prasowania? Żelazko Clatronic CB 3703 będzie dobrą propozycją do rozważenia. Cena jest niewygórowana, a posiadane parametry zapewniają skuteczność działania. Moc to 1800 Watt, a wyrzut pary wynosi 25 g/min. Dzięki takiemu wsparciu bez przeszkód poradzisz sobie z codziennymi zagnieceniami na Twoich ubraniach.

CLATRONIC DB 3703 żelazko parowe

Żelazko Clatronic CB 3703 szybko się nagrzewa i pozwala na wygodną regulację temperatury, dostosowaną do rodzaju tkaniny który zamierzasz za chwilę prasować. Urządzenie oferuje 3 stopnie wyrzutu pary, w tym jej całkowite wyłączenie. Twoje okna zdobią zasłony lub firanki? Zadbaj o to, aby prezentowały się nieskazitelnie. Do tego celu możesz wykorzystać pionowy wyrzut pary. Niska waga 0.4kg sprawia, że Twoja dłoń nie będzie się męczyć. Zbiornik pomieści 150 ml wody. Co ważne, nie musi to być woda destylowana, ponieważ urządzenie ma wbudowaną funkcję samoczyszczenia. Aby ją włączyć i oczyścić żelazko, należy uzupełnić zbiornik do połowy wodą, a następnie podgrzać urządzenie do temperatury maksymalnej. Gdy lampka kontrolna wyłączy się, należy odłączyć urządzenie od kontaktu, ustawić regulator na symbol oczyszczania i przytrzymaj w poziomie aż zbiornik opróżni się z wody.

CLATRONIC DB 3703 stopa

Sercem żelazko Clatronic CB 3703 jest solidna i odpowiednio wyprofilowana stopa ze stali szlachetnej z lekko zwężającą się ku górze końcówką. Dzięki takiej budowie możesz dotrzeć do wszystkich zakamarków prasowanych ubrań i pozbyć się zagnieceń z kołnierzyków, panelu z guzikami, mankietów czy kieszonek. Stopa zapewni Ci szybkie, łatwe i bezpieczne prasowanie oraz odświeżanie. Otwory parowe są rozlokowane blisko siebie, przez co zwilżą każdy fragment tkaniny.

Specyfikacja: Clatronic DB 3703

Marka:

Clatronic

Moc:

1800 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

150 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4006160638554