73,47 

Żelazko Clatronic DB3108 B

Małe, lekkie i funkcjonalne. Żelazko turystyczne Clatronic DB 3108 B to optymalne połączenie niewielkich rozmiarów oraz wysokiej skuteczności działania. Dzięki temu dzięki czemu łatwo je zmieścisz w każdej walizce i będziesz mogła się cieszyć wygodnym prasowaniem w każdych warunkach. Moc urządzenia to 800Watt – i wcale nie trzeba więcej jak na tak kompaktowe wymiary. Pojemność zbiornika to 30ml. Niewiele, ale na wyjazd w sam raz!

CLATRONIC_DB_3108_B zelazko

Powierzchnia stopy jest nieprzywierająca, co sprawi że prasownie będzie łatwe i bezpieczne. W razie obaw o wyświecenie materiału możesz skorzystać z praktycznej nasadki z włosiem i zamszem, która utworzy dystans do tkaniny i oczyści ją z paprochów. Cztery otwory parowe pozwolą na łatwe skierowanie pary w najbardziej pogięte fragmenty tkanin, aby szybko je wyprostować. Temperatura jest ustawiana manualnie.

CLATRONIC_DB_3108_B zelazko2

Waga omawianego modelu to zaledwie 520 gram. Dzięki temu bardzo wygodne i lekkie staje się prasowanie w pionie nawet przez długi czas, bo dłoń się nie męczy. Znacznym plusem żelazka Clatronic 3108 B jest obrotowa rączka, która sprawia że użycie w pionie jest jeszcze bardziej komfortowe i ergonomiczne. Przewód elektryczny jest dobrze izolowany i nie wykręca się nawet po długich latach częstego użytkowania.

Specyfikacja: Clatronic DB 3108 B

Marka:

Clatronic

Moc:

800 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

30 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4006160635317