Cecotec Total Iron 9000 Turbo-Boost

1

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Cecotec Total Iron 9000 Turbo-Boost

Czy wiesz że prasowanie z dużą ilości pary jest znacznie skuteczniejsze i łatwiejsze niż rozwiązanie stosowane w klasycznych żelazkach, czyli maksymalnie gorąca stopa? Z tego względu z pomocą stacji parowej Cecotec Total Iron 9000 Turbo-Boost szybko rozprawisz się z zagnieceniami na nawet grubych i opornych tkaninach. Para w ilości 175g/min w trybie ciągłym i 750g/min w trybie boostu pod ciśnieniem 15 bar to jedne z wyższych wartości na rynku, które zasługują na szczególne uznanie.

Cecotec Total Iron 9000 Turbo-Boost stacja pary

Wisienką na torcie jest moc 3000 Watt, dająca szybkie nagrzewanie wody i jej zamianę w parę. Stacja pary Cecotec 9000 Total Iron Turbo-Boost Cjest wyposażony w regulację temperatury dopasowaną do prasowanej w danym momencie tkaniny. Dzięki temu łatwo dobierzesz odpowiednie parametry, aby jak najpełniej zadbać o swoje ubrania, nieważne z jakiego materiału są uszyte. Model ten ma też wbudowaną funkcję automatycznego wyłączania, gdy pozostanie w bezruchu przez kilka minut.

Cecotec Total Iron 9000 Turbo-Boost generator pary

Stacja pary Cecotec Total Iron Expert 9000 Turbo-Boost ma specjalną ceramiczną stopę Turbo Slide Pro. Jej konstrukcja, zdolność równomiernego rozprowadzania ciepła i świetne właściwości ślizgowe zapewniają wysoki komfort użycia. Co więcej, dzięki systemowi autoczyszczenia Storm Cyclonic będziesz mogła zapewnić sobie wysoką pełną higienę i wysoką wydajnością na długie lata. System ten posiada wbudowany wskaźnik, który przypomina o optymalnym czasie na oczyszczenie sprzętu z zebranego osadu wapiennego.

Specyfikacja: Cecotec Total Iron 9000 Turbo-Boost

Produkt:

Generator pary

Marka:

Cecotec

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

10 bar

Para podstawowa:

175 g/min

Para dodatkowa:

750 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

EAN (GTIN):

8435484055055