138,00 

Żelazko Cecotec Fast&Furious 5040 Absolute

Tak! Prasowanie może być lekkie, przyjemne i skuteczne! Poznaj żelazko Cecotec Fast&Furious 5040 Absolute. Podstawowy strumień pary to aż 65 g/min. Gdyby wyjątkowo uporczywe zagniecenia nie chciały się poddać zwykłemu prasowaniu, to możesz skorzystać z dodatkowego wyrzutu pary w ilości aż 230 g/min! Urządzenie natychmiast wytworzy znacznie większe ilości pary, które dadzą sobie rady z każdą tkaniną i zagięciem. Moc to również aż 3000 Watt.

Cecotec 5040 Fast&Furious Absolute żelazko parowe

Twoje poprzednie urządzenie nie pozwalało Ci idealnie wyprasować marynarek, nie pozostawiając na nich nowych kantów? Nigdy więcej. Żelazko Cecotec Fast&Furious 5040 Absolute rozwiązuje ten problem. Silny wyrzut pary sprawia że para jest w stanie wnikać głęboko we włókna, bez dodatkowej podpórki z drugiej strony. To z kolei otwiera drzwi do skutecznego prasowania w pozycji pionowej. Wysokość temperatury i poziom pary ustawisz manualnie w panelu. Zbiornik na wodę w Cecotec 5040 wynosi 150 ml. Nie jest to za wysoka wartość, ale dzięki mniejszemu zbiornikowi całe urządzenie będzie tez lżejsze. To z kolei docenisz podczas prasowania w pionie, bo Twój nadgarstek nie będzie zbytnio obciążony. Otwór wlewowy jest spory, więc łatwo uzupełnisz wodę, bez rozlewania na boki urządzenia. Funkcja samoczyszczenia pomaga w szybkim tempie przeczyścić komorę i kanaliki parowe.

Cecotec 5040 żelazko

Wysoką odporność i nieprzywieranie do tkanin zapewnia ceramiczna stopa Turbo Slide. Posiada ona innowacyjne cechy, które ułatwiają ślizg po odzieży oraz bardziej zwinne i bezpieczne prasowanie. System zapobiegający kapaniu Drip Block dba o Twoje ubrania, eliminując ryzyko plam które mogłyby powstać gdy nie cała woda zostanie zamieniona w parę z powodu zbyt niskiej temperatury stopy.

Specyfikacja: Cecotec FastFurious 5040 Absolute

Marka:

Cecotec

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

65 g/min

Para dodatkowa:

230 g/min

Pojemność zbiornika:

150 ml

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

‎8435484055239