799,99 

Generator pary Cecotec Total Iron Expert Implode 8500

Generator pary Cecotec 8500 Total Iron zaskoczy Cię swoim potencjałem. Urządzenie ma moc 3000 W – dzięki temu nagrzewa się w tempie ekspresowym i szybko reaguje na zmiany ustawień temperatury. Jest gotowe do pracy w kilka chwil od podłączenia do prądu. Podstawowy, ciągły strumień pary sięga 155g/min, a dodatkowy aż 625g/min. Wytwarzane ciśnienie dochodzi do 10 barów i jest to jeden z najwyższych parametrów na rynku. Zagniecenia znikają w mgnieniu oka!

Cecotec 8500 generator pary

Stacja pary Cecotec 8500 ma klasyczne pokrętło do ustawiania temperatury. Dzięki niemu szybko i intuicyjnie ustawisz optymalne parametry do prasowania różnych tkanin. Z modelem tym masz też możliwość prasowania w pionie, bez użycia deski do prasowania. Wysokie ciśnienie pozwoli na wtłaczanie pary głęboko w materiał, nawet go nie dotykając. Teraz profesjonalne rezultaty niczym z pralni chemicznej możesz mieć w domowym zaciszu. Ważnym elementem każdego urządzenia do prasowania jest jego stopa. W omawianym modelu jest ona pokryta powłoką ceramiczną, co gwarantuje zwinny poślizg na materiale i ułatwione rozprostowywanie tkanin. Dodatkowo nie rysuje się i łatwo ją utrzymać w czystości. Dobrze trzyma i oddaje ciepło. Dużym plusem jest blokada kapania. Gdy temperatura stopy maleje, może nie mieć siły zamienić wody w parę, przez co będą się z niej wydobywać całe krople wody. Niestety mogą pobrudzić Twoje ubrania. Blokada kapania automatycznie odetnie dopływ wody. Masz w kranie twardą wodę i obawiasz się kamienia, który może brudzić ubrania białym pyłem? Spokojnie. Funkcja samoczyszczenia usuwa z kanalików zalegający osad z wody, aby zapobiec osadzaniu się cząsteczek kamiennych. Warto z niej korzystać po każdym użyciu modelu 8500. W ten sposób jesteś w stanie zachować dużą siłę działania Cecotek Total Iron Expert Implode 8500 i czystość prasowanych materiałów przez lata.

Cecotec 8500 prasowanie

Masz krótką pamięć? Zdarza Ci się w niepewności wrócić do domu sprawdzić czy na pewno wyłączyłaś z prądu żelazko? Spodoba Ci się funkcja „strażaka” w Cecotec 8500, która automatycznie wyłącza urządzenie, gdy nie jest używane przez kilka minut. Przewód elektryczny który należy podłączyć do gniazdka ma 2 metry długości. Dla komfortowego przenoszenia i uniknięcia plątania możesz go owinąć wokół stacji bazowej.

Specyfikacja: Cecotec 8500 Total Iron Expert Implode

Produkt:

Generator pary

Marka:

Cecotec

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

10 bar

Para podstawowa:

155 g/min

Para dodatkowa:

625 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

EAN (GTIN):

8435484055024