599,00 

Generator pary Cecotec FastFurious Absolute 8040

Osiągnij świetne rezultaty w prasowaniu wszystkich rodzajach odzieży, w znacznie szybszy i wydajniejszy sposób, oszczędzając swój czas i wysiłek. Pomoże Ci w tym generator pary Cecotec 8040 Fast&Furious Absolute. Jego ciśnienie pary utrzymuje się na poziomie do 6 barów. Wydajność ciągłej pary to 145g/min a dodatkowy wyrzut to aż 480g/min. Urządzenie ma 2400 Watt i dba o to, aby stopa miała zawsze ustaloną temperaturę, a wyrzut pary taki jakiego oczekujesz.

Cecotec 8040 stacja pary

Stacja pary Cecotec 8040 została wyposażona w klasyczny system regulacji temperatury. Dzięki pokrętłu w intuicyjny sposób dostosujesz parametry temperatury, tak aby jak najlepiej zadbać o swoje ubrania. Możliwość prasowania w pionie, bez rozkładania deski do prasowania, pozwoli Ci osiągnąć profesjonalne rezultaty w domowym zaciszu. Nie musisz już oddawać ubrań do pralni chemicznej, aby ubrania były odświeżone i miały nienaganny wygląd. Cecotec 8040 Fast&Furious został wyposażony w stopę ceramiczną. Jej opływowa konstrukcja równomiernie rozprowadza ciepło, a solidne wykończenie zapewnia dobre właściwości ślizgowe. Stopa przesuwa się płynnie oraz chroni ubrania przed zahaczeniem materiałów. Jest wytrzymała, a przesunięcie nią po guzikach lub zaczepach nie powoduje jej porysowania. Wielką zaletą jest opcja samoczyszczenia, by zachować dobre parametry działania na długie lata. W modelu tym zainstalowano duży zbiornik na wodę – o pojemności 1,8 l, który pozwala na nieprzerwane prasowanie nawet przez ponad 2 godziny. Gdy zbiornik zostanie opróżniony, łatwo go uzupełnisz korzystając z wody kranowej.

Cecotec 8040 para

Wlew jest szeroki, a więc unikasz rozlewania. Cecotec 8040 posiada też blokadę przeciwko kapaniu, która eliminuje ryzyko powstawania plam na świeżo wypranych, prasowanych ubraniach. Obawiasz się że zapomnisz o wyłączeniu żelazka i pozostawisz je w domu podłączone do prądu? Bez obaw! System Auto Off/Strażaka automatycznie wyłączy urządzenie w przypadku przegrzania lub pozostania w bezruchu przez dłuższy czas. Przewód elektryczny jest długi, a podczas przenoszenia i przechowywania możesz go owinąć wokół stacji, aby się nie plątał. Urządzenie waży około 4kg i możesz je wygodnie przenosić jedną ręką.

Specyfikacja: Cecotec Fast&Furious 8040 Absolute

Marka:

Cecotec

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

145 g/min

Para dodatkowa:

480 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8435484055352