Cecotec 7200 Total Iron Titan

7

Expert ScoreCzytaj opinie

499,00 

Generator pary Cecotec Total Iron Titan 7200

Stacja pary Cecotec 7200 Total Iron ma moc 2700 W – dzięki temu jest w stanie szybko się nagrzewać i osiągać wysokie wyniki w skutecznym prasowaniu. Strumień pary sięga 150g/min. Wytwarzane ciśnienie dochodzi do 7 barów. Pozwala to na wtłaczanie pary głęboko we włókna tkanin. Takie połączenie sprawia że z łatwością radzi sobie z nawet najgrubszymi materiałami. Obserwuj, jak z każdym ślizgiem z Twoich ubrań znikają wszelkie zagniecenia. Sesje prasowania stają się czystą przyjemnością.

Cecotec 7200 stacja pary

Twoje poprzednie urządzenie pozostawia kanty na marynarkach? Z generatorem pary Cecotec Total Iron Titan 7200 masz możliwość prasowania w pozycji pionowej. Stopa nie dotyka materiału, a cały proces opiera się na działaniu gorącej pary pod wysokim ciśnieniem. Korzystając z tej funkcji możesz odświeżać firany, zasłony oraz ubrania umieszczone na wieszakach, których lepiej nie rozkładać na desce, jak np. wspomniane marynarki czy sukienki z falbankami. Pokrętło pozwala Ci dobrać odpowiednią temperaturę do każdej tkaniny. Stopa jest ceramiczna i ma dobry ślizg. Cechuje się odpornością na niechciane zarysowania. Ile razy przydarzyło Ci się pochlapać a przez to pobrudzieć prasowaną odzież na skutek wody kapiącej ze stopy? W omawianym modelu zainstalowano funkcję blokowania kapania, która zapobiega przewodstawaniu się wody przez kanaliki parowe. Ma ona szczególne zastosowanie gdy prasujesz w niskiej temperaturze lub kładziesz stopę na desce w poziomie. Blokada chroni tkaniny przed zaplamieniem. Zbiornik na wodę w Cecotec 7200 jest spory. Cała jego pojemność wystarczy na kilka godzin prasowania, a więc nie musisz co chwilę go uzupełniać, nawet podczas długiej sesji. Wlew jest spory, łatwo uzupełnisz wodę, be jej rozlania na boki.

Cecotec 7200 żelazko

Funkcja samoczyszczenia pomaga w szybkim tempie wyczyścić urządzenie i dbać o jego dobry stan techniczny. Pamiętając o regularnej konserwacji, urządzenie jest w stanie efektywnie służyć przez długie lata. Ergonomiczny uchwyt stacji pary Cecotec 7200 sprawia, że prasowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Dzięki opływowemu kształtowi pasuje do każdej dłoni i co ważne dla Twojego bezpieczeństwa, nie wyślizguje się z niej. Kabel ma 2m, a więc może stać w większej odległości od gniazdka, a Ty nadal będziesz mieć dużą swobodę w pracy. Cały produkt waży około 4kg i możesz go łatwo przenosić.

Specyfikacja: Cecotec 7200 Total Iron Titan

Marka:

Cecotec

Moc:

2700 W

Ciśnienie:

7 bar

Para podstawowa:

150 g/min

Para dodatkowa:

150 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8435484055031