349,99 

Żelazko Braun TexStyle 7 TS785ESTP

Marzysz o łatwym i szybkim pozbywaniu się zagnieceń i zmarszczek z Twoich ubrań? Żelazko Braun TexStyle 7 TS785ESTP jak najbardziej Ci to umożliwi, ponieważ znajdziesz w nim połączenie silnego wyrzutu pary i wysokiej mocy, które pozwolą błyskawicznie wyprasować nawet bardzo wymięte ubrania. Moc to aż 2400 Watt, a wyrzut pary zaczyna się od 50 g/min w trybie ciągłym, po 250g/min w opcji boost, dedykowanej dla najgorszych zagnieceń.

Braun TS785ESTP żelazko — kopia

Model Braun TS785ESTP to proste w obsłudze, klasyczne żelazko parowe. Obrotowa manetka jest połączona z termostatem, przez co łatwo ustawisz docelową temperaturę stopy. Przyciski umieszczone na czole rękojeści dają Ci szybki dostęp do regulacji poziomu wyrzucanej pary, do uruchomienia trybu boost pary oraz do wyrzutu delikatnej mgiełki wody przez spryskiwacz. Sporą zaletą tego modelu jest możliwość prasowania ubrań w pionie. Duży, bo aż 400 mililitrowy zbiornik pozwala zapomnieć o ciągłym uzupełnianiu żelazka wodą, z której powstaje para. Powiększony otwór sprawia, że uzupełnianie wody jest o wiele wygodniejsze, a ryzyko rozlania jest minimalizowane. System antywapienny dba o to, aby Twoje urządzenie było zawsze w najlepszym stanie, a przez to wykazywało długą bezawaryjność i zawsze silny, czysty wyrzut pary na prasowane ubrania.

Braun TS785ESTP żelazko parowe

Stopa w żelazku Braun TS785ESTP ma kultową powłokę EloxalPlus, która według informacji producenta jest aż 2 razy twardsza od stali nierdzewnej. Zwiększona wytrzymałość skutkuje zmniejszoną ilością rys na powierzchni stopy powstałych po przejechaniu nią po guzikach lub zamkach błyskawicznych. Stopa ta wykazuje również dobry poślizg, który pomaga wyprasować Twoją odzież jeszcze szybciej.

Specyfikacja: Braun TS785ESTP TexStyle 7

Marka:

Braun

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

250 g/min

Pojemność zbiornika:

400 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

2000001008355