345,00 

Żelazko Braun TexStyle 9 SI9270WH

Nowatorskie, skuteczne i ma imponującą moc 3000 W. Żelazko SI9270WH to prawdziwa rewolucja w prasowaniu od Braun. Bardzo silny wyrzut pary – 50 g/min w trybie podstawowym i 225 g/min w trybie dodatkowym, zapewnia solidne prasowanie, usuwa najtrudniejsze i najtrwalsze zagniecenia oraz chroni prasowane materiały. Połączenie wysokiej mocy z solidnym wyrzutem pary to klucz do sukcesu, jakim jest doskonale wyprasowana tkanina.

Braun SI9270WH żelazko

Perfekcyjna gładkość i ochrona Twoich ubrań – to kolejna zaleta żelazka Braun SI9270WH TexStyle 9. Nowoczesna technologia iCare przemienia prasowanie w intuicyjną i łatwą czynność, bez potrzeby segregowania odzieży i to niezależnie od specyfiki poszczególnych materiałów. Funkcja to nie wymaga zmiany żadnych ustawień, co bardzo podnosi komfort użytkowania produktu. SI9270WH daje wyrzut pary prosto z czubka stopy. Dzięki temu można dokładnie wyprasować zagniecenia i powierzchnie trudno dostępne, np. w okolicach zamków błyskawicznych, kieszeni czy pod guzikami. Stopa pokryta powłoką EloxalPlus zapewnia gładki poślizg i dobrze wyprostowaną tkaninę. Nowoczesna powłoka przedłuża żywotność urządzenia – jest 2x twardsza od stali nierdzewnej i odporna na zarysowania. O żywotność i satysfakcjonujące działanie żelazka Braun SI9270WH dba funkcja Self-Clean. Zapewnia ona solidny, efektywny strumień pary oraz ogranicza osadzanie się kamienia. Dzięki temu urządzenie może bezawaryjnie i skutecznie pracować przez wiele lat.

Braun SI9270WH prasowanie

Duży zbiornik na wodę (bo aż 330 mililitrów) podnosi komfort prasowania – taka ilość wody wystarcza na dłużej, nie trzeba jej często uzupełniać. Przydatne, innowacyjne funkcje i zaawansowana technologia podnoszą komfort oraz efektywność użytkowania. System Auto-off dba o bezpieczeństwo i oszczędność energii. Automatycznie wyłącza urządzenie po 8 min w pozycji pionowej oraz po 1 min w pozycji poziomej.

Specyfikacja: Braun SI9270WH TexStyle 9

Marka:

Braun

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

225 g/min

Pojemność zbiornika:

330 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098000491