331,64 

Żelazko Braun TexStyle 7 Pro SI7149WB

Z żelazkiem Braun SI7149WB TexStyle Pro możesz cieszyć się solidnie wyprasowaną garderobą bez zbędnego wysiłku i bez żmudnych godzin spędzonych przy desce do prasowania. Model ten łączy w sobie wysoką moc aż 2900 W i silny wyrzut pary – 50g/min, z dodatkowym uderzeniem 200g/min, zapewniając dobre rezultaty prasowania. Z jego wsparciem prędko pozbędziesz się zagnieceń z odzieży, pościeli, czy obrusów. Dzięki tak dużej mocy stopa szybko się nagrzewa, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu, gdy bardzo się spieszysz.

Braun SI7149WB

Model Braun SI7149WB ma klasyczne, okrągłe pokrętło, dzięki któremu szybko i intuicyjnie ustawisz optymalną temperaturę prasowania. Dodatkowe pokrętło w rączce umożliwi Ci dobór odpowiedniej ilości pary lub jej całkowite wyłączenie. Urządzenie wyposażono także w szeroki otwór do nalewania wody, dzięki którym napełnianie urządzenia jest szybsze i łatwiejsze. Zbiornik pomieści aż 300ml wody, dlatego nie musisz męczyć się jego częstym uzupełnianiem. Pierwsza na świecie stopa FreeGlide 3D EloxalPlus, z zaokrąglonym kantem oraz precyzyjnym wyrzutem pary z czubka, umożliwia dokładne wyprasowanie najtrudniejszych obszarów, czyli wokół guzików, wąskich kołnierzy, mankietów i falbanek. Skutecznie wygładzając materiały już po pierwszych kilku ślizgach, skończysz prasowanie znacznie szybciej. Warstwa z eloxalu jest 2x twardsze od stali nierdzewnej, co daje wysoką odporność na zarysowania. Dla pełnego komfortu prasowania, urządzenie można napełniać wodą bezpośrednio z kranu. System usuwania kamienia Self-Clean podtrzymuje czystość SI7149WB, ogranicza powstawanie osadów z kamienia i gwarantuje długotrwałą efektywność wytwarzania pary. Konserwacja urządzenia jest także bardzo prosta – wystarczy wyciągnąć pokrętło regulacji pary, aby szybko i komfortowo je wyczyścić z wapiennych osadów.

Braun SI7149WB żelazko

Nowoczesna funkcja blokady kapania sprawia, że ze stopy nie wypływa woda nawet gdy prasujesz w niskiej temperaturze. Funkcja Anti Drip zapobiega przypadkowym zachlapaniom, zapewnia duży komfort i higienę pracy. Model ten posiada posiada też system automatycznego wyłączania, aby zagwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa i oszczędność energii elektrycznej. Automatyczny wyłącznik aktywuje się po 8min w pozycji pionowej lub po 30s w pozycji poziomej.

Specyfikacja: Braun SI7149WB TexStyle 7 Pro

Marka:

Braun

Moc:

2900 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098000460