Braun SI7065BL TexStyle 7 Pro

7.6

Expert ScoreCzytaj opinie

247,00 

Żelazko Braun TexStyle 7 Pro SI7065BL

Skuteczność, szerokie spektrum zastosowań i łatwość obsługi. Tego szukasz w nowym sprzęcie do prasowania? Żelazko SI7065BL poda Ci to jak na tacy. Moc to 2600Watt, a więc będzie posiadać odpowiednią siłę aby jednocześnie nagrzewać stopę i tworzyć parę. Strumień pary to odpowiednio – 50 g/min w trybie podstawowym i 225 g/min w trybie dodatkowym. Taka moc zdecydowanie ułatwi Ci prasowanie i nadanie wspaniałego wyglądu Twoim ubraniom.

Braun SI7065BL TexStyle 7 Pro żelazko parowe

Żelazko Braun SI7065BL jest bardzo intuicyjne w obsłudze. Obrotowa manetka służy do ustawiania termostatu. Pod ręką masz też przycisk do uruchamiania dodatkowego wyrzutu pary oraz spryskiwacz – Twoja ostateczna, niezawodna broń na największe i najtrwalsze zagniecenia. Świetną opcją jest też funkcja prasowania w pionie, która będzie najlepsza do wygładzania koronek i falbanek. Możesz ja z powodzeniem zastosować do garniturów, ponieważ unikniesz nowych kantów i wyświecenia materiału. Producent uwzględnił też problem twardej wody występujący w wielu polskich domach. Jeżeli i Ty masz z tym utrapienie, to SI7065BL będzie remedium na wszystkie bolączki. Dlaczego? Model ten posiada funkcję Self-Clean, czyli autoczyszczenia. Po uruchomieniu samoczyszczenia, zwiększona ilość pary powoduje odklejenie osiadłych osadów i ich bezpieczne wyrzucenie przez kanaliki parowe poza stopę. Nie musisz już bać się wypadania brązowych cząsteczek podczas prasowania. Pojemnik zmieści aż 300ml wody.

Braun SI7065BL TexStyle 7 Pro stopa

Braun SI7065BL może się pochwalić innowacyjną, wyróżniającą się na tle konkurentów stopą z eloxalu. Stopka ma wyprofilowane, lekko podniesione zakończenie, przez co nie zahaczy się gdy przesuniesz nią po guzikach. Dzięki temu prasowanie będzie szybsze i bezpieczniejsze, ponieważ unikasz nowych, powstałych przez nieuważność zagnieceń. Otwory parowe są spore i rozmieszczone blisko siebie, co zwiększa powierzchnię parową i przyspiesza wygładzanie włókien.

Specyfikacja: Braun SI7065BL TexStyle 7 Pro

Marka:

Braun

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

225 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098270481