385,00 

Żelazko Braun TexStyle 5 SI5188BK

Żelazko Braun SI5188BK zapewnia skuteczne i bezwysiłkowe prasowanie. Łatwo i dokładnie wyprasuje trudne, utrwalone zagniecenia i zapewni bezpieczeństwo delikatnym tkaninom. Wyposażone w nowoczesne i przydatne funkcje, będzie niezastąpionym pomocnikiem w domowych pracach. Połączeniu wysokiej mocy 2800 W i potężnego wyrzutu pary (do 220g/min w opcji boost), wygładzi i odświeży ubrania oraz wszystkie inne domowe tekstylia, jak np. zasłony czy obrusy.

Braun SI5188BK prasowanie

Nowoczesny model SI5188BK jest wyposażone w nowoczesny system iCare, który sam ustawia odpowiednią temperaturę stopy dla wszystkich rodzajów tkanin. Dzięki temu prasowanie jest bezpieczne dla wszystkich materiałów, nawet delikatnej satyny. Co więcej, oszczędzasz czas spędzany przy desce do prasowania – nie musisz oczekiwać na zmianę temperatury stopy, na schłodzenie się albo nagrzanie się jej prasując ubrania z różnych tkanin. W żelazku SI5188 BK zamontowano nowoczesną stopę FreeGlide 3D, której kształt zainspirowany był deską snowboardową – ma zaokrąglone krawędzie i ścięte brzegi. Pozwala to na łatwe i wygodne manewrowanie stopą materiale, w każdą stronę, 360°, bez marszczenia go i powodowania nowych zagnieceń. Dzięki solidnej powłoce eloxal ślizga się po tkaninach z lekkością. Prasowanie trwa znacznie krócej, jest lekkie, proste, a tkanina jest perfekcyjnie gładka. Wygodna i łatwa w obsłudze funkcja czyszczenia żelazka Braun SI5188BK usuwa osady wapienne i zapobiega odkładaniu się kamienia we wnętrzu produktu. W ten sposób przedłuża bezawaryjność i żywotność urządzenia oraz dba o bezpieczeństwo prasowanych tkanin. Możesz śmiało napełniać zbiornik wodą prosto z kranu.

Braun SI5188BK stopa

Wygodne nalewanie wody zapewnia szeroki otwór, a pojemny zbiornik dba o to aby przerwy na jego uzupełnienie były rzadsze. Dbając o niski pobór energii oraz domowe finanse żelazko Braun SI5188BK wyposażono w ekonomiczny tryb ECO. Dzięki niemu, w porównaniu do TURBO, możesz oszczędzić do 65% energii elektrycznej. Skondensowanie otworów parowych w czubku stopy pozwala na precyzyjny wyrzut pary i staranne wyprasowanie zagnieceń nawet na niewielkich powierzchniach, tych miedzy guzikami i obok zamka.

Specyfikacja: Braun SI5188BK Tex Style 5

Marka:

Braun

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

220 g/min

Pojemność zbiornika:

330 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098270771