285,00 

Żelazko Braun TexStyle 5 SI5037VI

Potrzebujesz pomocy przy prasowaniu? Żelazko Braun SI5037VI TexStyle 5 pospieszy Ci na ratunek! Prasowanie stanie się o wiele łatwiejsze z takim sprzętem, bo zapewnia przefiltrowaną i silną parę, która szybko i łatwo wygładza każdą tkaninę. Podstawowy wyrzut pary to 50g/min, a dodatkowy to 220 g/min. Wystarczająco, aby poradzić sobie z każdym zagnieceniem na tkaninie. Moc urządzenia to 2700 Watt – na pewno docenisz szybkie nagrzewanie każdego poranka, gdy do wyjścia z domu zostaje Ci mało czasu!

Braun SI5037VI żelazko

Model Braun SI5037VI TexStyle 5 łączy w sobie znaczną wydajność z unikatowym, otwartym uchwytem o ergonomicznej konstrukcji, gwarantując Ci maksymalną swobodę ruchów i bardziej komfortowe prasowanie. Dodatkowa wygoda i wyjątkowo prosta obsługa jest zapewniona dzięki specjalnej, chropowatej teksturze rączki, zapewniającej lepszy chwyt. System smart iCare chroni ubrania, zapewniając bezpieczną temperaturę dla wszystkich rodzajów tkanin. Technologia FreeGlide 3D gwarantuje, że żelazko Braun TexStyle 5 SI5037VI jest bardzo łatwe w obsłudze. Jego specjalnie wygięta stopę oraz zaokrąglone krawędzie sprawiają, że można swobodnie jeździć nim po tkaninach – w przód i w tył – a przez to prostować materiał nawet tuż przy suwakach i guzikach na mankietach. Stopa została wykonana z ceramiki i wykończona powłoką SuperCeramic – przez co zapewnia świetny poślizg i odporność na uszkodzenia. Para wodna znacznie ułatwia prasowanie, ale używanie twardej wody kranowej może niestety powodować zatykanie się kanalików w każdym urządzeniu. Aby temu zapobiec, w modelu żelazka Braun TexStyle 5 SI5037VI zastosowano technologię Self-Clean, czyli sposób na łatwe oczyszczanie urządzenia z niechcianych osadów kamiennych. Pożegnaj się z plamami z wapna i cząstek kamienia. Odkryj urządzenie ze 100% przefiltrowaną i silną parą.

Braun SI5037VI prasowanie

Czy czasem w drodze do pracy nachodzą Cię wątpliwości, czy na pewno wyłączyłeś żelazko z prądu? Teraz to już nie ma znaczenia – SI5037VI wyłączy się automatycznie po 8 minutach bezczynności w pozycji pionowej oraz po 30 sekundach jeśli zostało położone na stopie. W modelu tym zastosowano też blokadę kapania, która chroni przed wyciekami wody podczas prasowania przy użyciu niskiej temperatury, gdy nie zdąży się przekształcić w parę wodną.

Specyfikacja: Braun SI5037VI TexStyle 5

Marka:

Braun

Moc:

2700 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098270757