169,99 

Żelazko Braun SI3053BL

Żelazko Braun 3053BL jest lekkie, praktyczne i stanowi skuteczną pomoc w codziennych obowiązkach. Łatwe i intuicyjne w użytkowaniu, szybko poradzi sobie z zagnieceniami na odzieży, pościeli oraz obrusach. Dzięki solidnemu wyrzutowi pary w wysokości 45 g/min w trybie klasycznym i do 170 g/min w trybie dodatkowym, gwarantuje świetne efekty prasowania. Moc urządzenia to 2400 Watt, a więc szybko się nagrzewa – w zaledwie w 35 sekund, i stabilnie podtrzymuje temperaturę stopy.

Braun SI3053BL zelazko — kopia

Braun SI3053 BL łączy w sobie ergonomiczną formę, innowacyjne rozwiązania technologiczne i wysokiej klasy materiały wykonania, co zapewnia niezawodność na lata. Temperaturę możesz regulować za pomocą klasycznego pokrętła termostatu, a stopień wyrzutu pary ustawisz z panelu zamontowanym w rączce urządzenia. Rączka doskonale leży w dłoni, ułatwiając podnoszenie, odstawianie i manewrowanie. Jest to szczególnie przydatne podczas prasowania ubrań w pionie. Ceramiczna stopa SoftGlide umożliwia gładki poślizg po prasowanych ubraniach. Technologia FreeGlide 3D inspirowana deską snowboardową zapewnia łatwość manewrów bez marszczenia materiału, nawet przesuwając stopą do tyłu. Precyzyjna końcówka pomoże usunąć nawet niewielkie zagniecenia w okolicy guzików, zamków i kieszeni. Równomierny rozkład ciepła pozwala na dokładne wyprasowanie nawet uporczywych zagnieceń. Dla wysokiego komfortu użytkowania urządzenie zostało wyposażone w spory, 270-mililitrowy zbiornik, który można napełniać wodą prosto z kranu. Łatwy w użyciu System Self Clean umożliwia szybkie odkamienianie żelazka Braun SI3053BL, zapewniając jego czystość i ograniczenie kamienia.

Braun SI3053BL otwory parowe

Dzięki niemu konserwacja jest bardzo łatwa, a urządzenie bezproblemowo będzie służyć przez lata. Wystarczy wysunąć pokrętło pary, aby szybko i wygodnie wyczyścić urządzenie. Braun jest synonimem niemieckiej jakości i solidności. Dla pełnego bezpieczeństwa BL3053BL posiada system automatycznego wyłączenia Auto-off – po 8 minutach bezruchu w pozycji pionowej lub 30 sekundach w pozycji poziomej. Dzięki skutecznej funkcji blokady kapania, ze stopy nie wypłynie woda, nawet podczas prasowania w niskich temperaturach. Funkcja Anti Drip, zapobiega plamom z wody i zapewnia higienę pracy.

Specyfikacja: Braun SI3053BL

Marka:

Braun

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

170 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8021098270696