737,70 

Braun CareStyle 3 IS3157BL

Duża moc pary oznacza szybsze wygładzanie zagnieceń. Generator pary Braun IS3157BL, wyróżniający się wysokimi parametrami technicznymi, jest bardziej wydajnym i skutecznym pomocnikiem w utrzymaniu Twoich ubrań w idealnym stanie. Za prędkie nagrzewanie się stopy odpowiada wysoka moc wynosząca aż 2400 W. Para w opcji ciągłej to 125 g/min, a w trybie dodatkowym, dedykowanym do grubszych tkanin to aż 400 g/min. Ciśnienie to 6.8 bar.

Braun IS3157BL prasowanie

Generator pary Braun IS3157BL CareStyle 3 zapewnia szybkie odświeżenie ubrań bez potrzeby rozkładania deski do prasowania. Dzięki znacznemu ciśnieniu pary i dużej ilości pary w trybie dodatkowym urządzenie może być używane w pozycji pionowej. Intuicyjny, łatwy w obsłudze panel sterujący umieszczony na stacji bazowej pozwala na wygodne ustawienie parametrów przed rozpoczęciem prasowania. Program iCare automatycznie ustawi jedną, dopasowaną dla wszystkich tkanin temperaturę. Kilka chwil i góra prania zniknie w oczach! Pierwsza na świecie stopa FreeGlide 3D z wygięciem na końcówce i bokach umożliwia łatwość manewrów 360° po prasowanych ubraniach, w każdym kierunku, bez ryzyka zahaczania i marszczenia materiału. Udoskonalony system blokady kapania ze stopy zapobiega wyciekom wody, nawet w czasie prasowania w bardzo niskiej temperaturze. Ryzyko poplamienia ubrań jest tylko wspomnieniem z przeszłości. Skuteczne zapobieganie osiadaniu kamienia w bojlerze skutkuje dłuższą żywotnością urządzenia. Ssytem Easy CalcClean ułatwia czyszczenie, a cały proces usuwania cząsteczek kamiennych trwa krótko i nie wymaga żadnych trudnych, zaawansowanych i kłopotliwych czynności. Generator pary Braun IS3157BL posiada w zestawie specjalny pojemnik czyszczący, z pomocą którego czyści się stopę. Zapewnia to długie, bezawaryjne użytkowanie stacji pary i chroni przez plamami na prasowanych ubraniach.

Braun IS3157BL stopa

Generator pary Braun IS3157BL posiada w zestawie specjalny pojemnik czyszczący, z pomocą którego czyści się stopę. Zapewnia to długie, bezawaryjne użytkowanie stacji pary i chroni przez plamami na prasowanych ubraniach. Stacja parowa Braun IS3157BL została zaprojektowana tak, aby mimo zbiornika na wodę o pojemności 2l była stosunkowo lekka. Dzięki temu z łatwo i bez wysiłku przeniesiesz urządzenie z szafy na deskę do prasowania. Aby uniknąć supłów na kablu, przewidziano wygodny schowek na przewód w stacji bazowej. Funkcja AUTO OFF dba o Twoje bezpieczeństwo gdy w roztargnieniu i pośpiechu zapomnisz odłączyć urządzenie od prądu.

Specyfikacja: Braun CareStyle 3 IS3157BL

Marka:

Braun

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.8 bar

Para podstawowa:

125 g/min

Para dodatkowa:

400 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280565