499,00 

Generator pary Braun CareStyle C3 IS3155

Generator pary Braun IS3155 CareStyle 3 ma moc 2400W. Silny ciągły wyrzut pary 125g/min wyrówna zagniecenia i niedoskonałości, wygładzi puszyste falbanki i plisy oraz dotrze do każdego trudno dostępnego miejsca. Dodatkowe uderzenie pary o mocy do 430g/min poradzi sobie z grubszymi tkaninami, jak jeans. Nowoczesny tryb iCare automatycznie nastawi jedną, optymalną dla wszystkich tkanin temperaturę. Dzięki temu oszczędzisz sporo czasu i siły podczas prasowania.

Braun IS3155 stopa

Zaoszczędzisz też czas potrzebny na sortowanie ubrań i oczekiwanie na wychłodzenie się stopy rządzenia, aby nie przypalić tkaniny. Tryb Eco to odpowiednia temperatura i ilość pary dla perfekcyjnych rezultatów prasowania delikatnych tkanin, takich jak: jedwab i satyna. Z kolei tryb Turbo pozwala na dokładne prasowanie opornych i utrwalonych zagnieceń na grubych materiałach. Zwiększona ilość pary i potężny jej wyrzut doprowadzż do gładkości nawet len. Szybko, lekko i łatwo – takie prasowanie zapewnia innowacyjna stopa FreeGlide 3D zpowłoką EloxalPlus. Do tego wygodne manewrowanie 360° i prasowanie także w tył bez marszczenia materiału. Można odnieść wrażenie, że stopa sama sunie lekko po tkaninie. Łatwo poradzi sobie z zaszewkami, plisami, falbanami, dotrze pod guzik i wyrówna materiał wokół suwaków. Dzięki temu, że powłoka EloxalPlus jest 2x twardsza niż stal nierdzewna, stopa jest odporna na uszkodzenia i zarysowania. Skuteczne zapobieganie osadzeniu się kamienia to dłuższa żywotność urządzenia Braun IS3155. System Easy CalcClean sprawia, że nie musisz pamiętać o odkamienianiu, a cały proces czyszczenia IS3155 trwa krótko, bo nie trzeba płukać bojlera. Model ten wyposażony jest w dedykowany pojemnik czyszczący, za pomocą którego oczyszcza się urządzenie. Dbanie o bezawaryjne działanie generatora pary Braun IS3155 chroni przez plamami i przebarwieniami na prasowanych ubraniach.

Braun IS3155 generator pary

IS3155 ma duży, aż 2-litrowy zbiornik na wodę. Dzięki temu nie ma konieczności napełniania zbiornika co chwilę w czasie prasowania – wody wystarczy nawet do 2,5h nieprzerwanego prasowania. Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja pozwalają na łatwe przenoszenie i przechowywanie, a funkcja prasowania parą w pionie to świetny patent na szybkie odświeżenie ubrań na wieszaku jak i zasłon. Szybkie nagrzewania skraca czas oczekiwania na możliwość rozpoczęcia prasowania.

Specyfikacja: Braun CareStyle 3 IS 3155

Marka:

Braun

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

125 g/min

Para dodatkowa:

430 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8021098280008